Trwa ładowanie...

Bogusław Linda jest ojcem trójki dzieci. Mało kto wie o jego synach-bliźniakach

Najsłynniejszym związkiem Bogusława Lindy jest ten z fotografką Lidią Popiel, z którą aktor ma córkę, 30-letnią Aleksandrę. Niewiele osób jednak wie, że wcześniej był związany z tajemniczą (również) Lidią. Owocem ich miłości są synowie: Michał i Mikołaj, którzy nie poszli w aktorskie ślady znanego ojca.

Bogusław Linda jest ojcem trójki dzieciBogusław Linda jest ojcem trójki dzieciŹródło: AKPA
dudg5oh
dudg5oh

Bogusław Linda bardzo rzadko udziela wywiadów, w których opowiada o swoim życiu prywatnym. Najwięcej wiadomo o jego związku z fotografką Lidią Popiel, z którą ma 30-letnią córkę, Aleksandrę. To ona zdecydowała się kontynuować aktorskie dzieło ojca, jednak na własnych warunkach. Od samego początku sama pracuje na swój sukces.

Lidia Popiel i Bogusław Linda mają córkę Aleksandrę AKPA
Lidia Popiel i Bogusław Linda mają córkę Aleksandrę Źródło: AKPA, fot: AKPA

Wcześniej Linda był związany z kilkoma innymi kobietami. Jak oficjalnie wiadomo, jedną z jego partnerek była kobieta o imieniu Lidia, rehabilitantka. To z nią ma dwóch synów, bliźniaków: Michała oraz Mikołaja, o których życiu wiadomo naprawdę niewiele.

dudg5oh

Synowie Bogusława Lindy

Synowie Bogusława Lindy mają dziś ok. 43 lat. Nigdy nie pojawiali się publicznie u boku ojca, a już w szczególności na ściankach czy wydarzeniach show-biznesowych. Jak zdradził sam aktor, nie poszli w jego ślady. Ojciec ich jednak do czegoś zainspirował.

Bogusław Linda, który zagrał w swoim życiu wiele "policyjnych" ról sprawił, że zarówno Mikołaj, jak i Michał ukończyli właśnie szkoły policyjne.

- Obaj są policjantami kryminalnymi, muszą ukrywać swe twarze - powiedział aktor w rozmowie z "Faktem".

Jak wynika z doniesień tygodnika "Na Żywo", Mikołaj Linda przez dłuższy czas pracował w pionie kryminalnym Komendy Stołecznej, ale już zrezygnował z tej pracy na rzecz spokojniejszej, przy biurku. Michał natomiast zdecydował się na karierę w policji znacznie później. Dziś pracuje w Komendzie Głównej Policji, w biurze kryminalnym.

dudg5oh

Mało kto wie o ich istnieniu

Relacje Bogusława Lindy z synami nie były na samym początku najlepsze, także ze względu na rozstanie z ich matką. Linda nie ukrywa, że to właśnie ona zajęła się w głównej mierze wychowaniem Michała i Mikołaja, za co jest jej bardzo wdzięczny.

Dziś niestety trudno o jakiekolwiek informacje czy zdjęcia synów Bogusława Lindy. Sam aktor również nie udziela jakichkolwiek wypowiedzi, dotyczących ich życia prywatnego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Popiel skromnie o mężu: "Boguś amantem? Nie, to słowo do niego nie pasuje!"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

dudg5oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dudg5oh