Blisko ludziBrad Pitt zdradził, jakie przezwisko nadał mu Leonardo DiCaprio. Okazuje się, że aktorzy żyją w bardzo dobrych relacjach

Brad Pitt zdradził, jakie przezwisko nadał mu Leonardo DiCaprio. Okazuje się, że aktorzy żyją w bardzo dobrych relacjach

Brad Pitt zdradził, jakie przezwisko nadał mu Leonardo DiCaprio. Okazuje się, że aktorzy żyją w bardzo dobrych relacjach
Źródło zdjęć: © Getty Images
22.01.2020 11:34, aktualizacja: 22.01.2020 12:36

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio byli nominowani do Oscara za role w filmie "Pewnego razu w Hollywood". Panowie nawiązali ze sobą bardzo dobry kontakt, a jeden z aktorów nazywał drugiego "kochankiem".

Brad Pitt podczas gali SAG Awards 2020 w rozmowie z dziennikarzami People przyznał, że jego kolega z planu nadał mu niecodzienną ksywkę. Nazywał go "lover", co po polsku oznacza "kochanek".

Brad Pitt o przezwisku nadanym przez DiCaprio

56-latek stwierdził, że już zdążył przyzwyczaić się do nowej ksywki, a zagraniczne media okrzyknęły ich relację bromansem.

"Kochanek. Leonardo DiCaprio nazywa mnie kochankiem" – oznajmił Brad. "Chociaż to określenie może wprowadzać w zakłopotanie, ja już zdążyłem do niego przywyknąć"– dodał.

Wiadomo, że dwójka aktorów spędziła razem dużo czasu podczas kręcenia nowego filmu Tarantino. Panowie złapali dobry kontakt i często żartowali. Trzeba zaznaczyć, że Brad Pitt nie jest zwolennikiem rywalizacji na planie, a z kolegami z branży stara się utrzymywać ciepłe relacje.

"Wraz z innymi aktorami bardzo sobie kibicujemy, szanujemy się nawzajem i jesteśmy w dobrym kontaktach” – podkreślił Brad Pitt.

Po gali rozdania nagród SAG Brad Pitt i Leonardo DiCaprio udali się na afterparty, gdzie dołączyły do nich inne gwiazdy. Wśród nich była także była żona Brada Jennifer Aniston, z którą aktor czule przywitał się na uroczystej gali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl