Trwa ładowanie...
d2k6ajs
Materiał Partnera
Ludzie

BRAVO Dekada! - czyli 20. Urodziny klubu Dekada

Już 18 października, w piątek świętujemy drugą dekadę warszawskiego klubu Deka-da na najlepszej imprezie tej dekady w klimacie ostatniej dekady dwudziestego wie-ku! Czterech rezydentów, koło fortuny i kultowy duet La Bouche.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BRAVO Dekada! - czyli 20. Urodziny klubu Dekada
(Materiały prasowe)
d2k6ajs

Życie warszawskich klubów nie należy do łatwych. Większość z nich pojawia się i znika w dość krótkim czasie, niewielu udaje się na dłużej zadomowić w sercach warszawiaków. Tym większym ewenementem jest – położony przy ul. Grójeckiej klub Dekada, który właśnie obchodzi swoje dwudziestolecie i pomimo długiego stażu, wciąż pozostaje jednym
z najpopularniejszych miejsc w stolicy – nie ma się czemu dziwić - klimatyczny wystrój i zawsze pełny, gorący parkiet robią swoje bo w czwartki, piątki i soboty ściągają tłumy fanów dobrej zabawy.

Zaczynając od sufitu – chcieliście kulę dyskotekową? Proszę bardzo, macie nie jedną, a co najmniej kilkanaście. Dzięki temu światło tańczy jak szalone i – bez żartów – wygląda to obłędnie. Dodajmy do tego Warszawę – nie, nie mamy na myśli miasta. To wyjątkowe auto znajdziecie tu, w środku. Wraz z Warszawą, niepowtarzalnego klimatu dodaje historyczny tramwaj nr. 9, a ledowe dekoracje i muzyka płynąca wprost z ogromnego boomboxa - bo tak niesamowicie wyglada tu djka - potęgują dyskotekową aurę.

Materiały prasowe

W programie muzycznym klubu Dekada znajdziecie największe hity lat 80-tych i 90-tych, nie pomijając zupełnie współczesnych, tanecznych bomb. Za miksowanie odpowiedzialni są wyselekcjonowani DJe, znani z imprez, po których rozpadają się parkiety, ale spokojnie - w Dekadzie parkiety są solidne, więc nikomu nic się nie stanie, a zabawa zawsze jest przednia. Jakby tego było mało ostatnio "Dekada oddała swoim gościom kolejny kawałek swojej podłogi, pojawiła się Sala Polska czyli sala klubowa z prawdziwie domówkowym klimatem i dobrą polską muzyką!" - jak mówi manager klubu. Może jest to jedyne miejsce w Warszawie (a może i w Polsce), gdzie usłyszycie między innymi klasyczne „przytulańce”!

d2k6ajs

Nic więc dziwnego, że na 20. Urodziny klub Dekada szykuje kolejną, solidną dawkę dobrej zabawy w nieśmiertelnym klimacie lat ’90. Tej nocy klubowymi parkietami Dekady zawładnie aż czterech rezydentów, zakręci się koło fortuny a najjaśniej świecącą gwiazdą będzie kultowy zespół La Bouche! - nuciliście kiedyś "Wanna be my lover, wanna be my lover, wanna be my lover"? - teraz macie szansę usłyszeć to na żywo, a nawet zaśpiewać razem z nimi. Zbierajcie więc znajomych i 18 października udajcie się na podbój najbardziej roztańczonych parkietów kolejnej już dekady Dekady. Szampan czeka!

Materiały prasowe

BRAVO Dekada!

20. Urodziny Klubu Dekada

PIĄTEK 18.10.2019

GWIAZDA WIECZORU
LaBouche

SALA GŁÓWNA

DJ Chris DTS / DJ KarpYou / DJ FINGER
♪♪ MUSIC » Hottest 90’ pop tracks.

d2k6ajs

SALA POLSKA

DJ Andrew
♪♪ MUSIC » Najlepsza polska muzyka popularna.

OPEN: 22:00
ŚNIADANIE » 05:00

Tylko włóżcie wygodne buty. Do zobaczenia w Dekadzie!

d2k6ajs

Podziel się opinią

Share

d2k6ajs

d2k6ajs