Blisko ludziBrigitte Bardot była fatalną matką. Jak teraz wygląda jej syn?

Brigitte Bardot była fatalną matką. Jak teraz wygląda jej syn?

Brigitte Bardot była fatalną matką
Brigitte Bardot była fatalną matką
Źródło zdjęć: © Getty Images
Marta Kutkowska

14.05.2021 13:57

Brigitte Bardot to ikona kina. Kariera była dla niej ważniejsza od rodziny. Swojego jedynego syna, Nicolasa-Jacquesa, bez żalu oddała pod opiekę ojca. Teraz żałuje, ale czasu nie da się cofnąć.

Brigitte Bardot nie ukrywała, że nigdy nie marzyła o macierzyństwie. Na urodzenie dziecka namówił ją partner, Jacques Charrier. Mężczyzna myślał, że ciąża obudzi w gwieździe instynkt macierzyński. Niestety, stan błogosławiony był dla aktorki koszmarem, a rosnące w niej życie nazywała nawet "guzem".  

Bogini, ale nie domowego ogniska

Dla Brigitte Bardot głowę tracili mężczyźni na całym świecie. Ona uwielbiała uwagę, jaką przyciągała. Niestety, z czasem popularność zaczęła jej ciążyć. Gdy aktorka spodziewała się pierwszego dziecka, jej dom dosłownie był oblegany przez paparazzi. Przerażona gwiazda postanowiła przez 9 miesięcy w ogóle nie opuszczać swojego apartamentu. Ciążę znosiła fatalnie, a sam poród miał miejsce w domu.

Aktorka nie poczuła emocjonalnej więzi z jedynakiem, gdy ten pojawił się na świecie. Odmówiła karmienia dziecka piersią i nie chciała brać go w ramiona. Postanowiła jak najszybciej wrócić do pracy na planie. 

Gdy rozstała się z mężem, dziecko trafiło pod opiekę ojca. Brigitte Bardot przyjęła tę decyzję z radością. Choć później syn wielokrotnie próbował się do niej zbliżyć, ona pozostawała chłodna i zdystansowana. Ostatecznie, gdy chłopiec miał 12 lat, wyrzuciła go z domu. Syn nie mógł jej tego wybaczyć.

Za późno na miłość

Okazało się, że Nicolas-Jacques wybrał zupełnie inną drogę życiową niż sławna matka. Choć w genach odziedziczył urodę i nie mógł narzekać na brak propozycji aktorskich, zdecydował się na studia ekonomiczne. Skończył prestiżową uczelnię, zakochał się i założył rodzinę. Teraz jest szczęśliwym ojcem i dziadkiem. Matka często wspomina, że lubi swojego syna i chciałaby mieć z nim lepszy kontakt. On jednak nadal żywi do niej urazę za brak miłości i odrzucenie w dzieciństwie.

Syn Brigitte Bardot
Syn Brigitte Bardot© Facebook

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także