Trwa ładowanie...
d15c501

Brigitte Macron boi się o swoje małżeństwo. Przeraża ją zdrada męża

Pierwsza dama i prezydent Francji to przykład małżeństwa niemal idealnego. Przy każdej możliwej okazji manifestują sobie uczucia i sprawiają wrażenie naprawdę szczęśliwych. A przynajmniej tak było do niedawna. Okazuje się bowiem, że Brigitte Macron zaczyna bać się o wierność swojego małżonka. Tylko czy ma ku temu powody?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para prezydencka wydaje się być naprawdę zgrana
Para prezydencka wydaje się być naprawdę zgrana (Getty Images)
d15c501

W rozmowie z "Paris Match", najpopularniejszym francuskim tabloidem, jeden z przyjaciół Brigitte przyznał, że pierwsza dama boi się ciążącej nad Pałacem Elizejskim "klątwy". Przeraża ją fakt, że większość poprzednich prezydentów Francji albo zdradzało swoje żony, albo rozstawało się z partnerkami. I jest w tym nieco prawdy.

ONS.pl

Nicolas Sarkozy przez wiele lat oszukiwał swoją małżonkę, Carlę Bruni. Finalnie para postanowiła się rozwieść. Podobnie było w przypadku poprzednika Macrona, Francoisa Hollanda, który po bardzo burzliwych przejściach rozstał się w 2014 roku z Valerie Trierweiler, pozbawiając ją tytułu pierwszej damy.

François Hollande Wikimedia Commons CC BY
François Hollande

Obecna Pierwsza Dama Francji obawia się, że jej małżeństwo może być jeszcze bardziej zagrożone, niż było to w przypadku jej poprzedniczek. Wszystko przez znaczącą różnicę wieku, jaka dzieli prezydencką parę. Francuski prezydent - jak przyznaje jego żona - podoba się często bardzo młodym kobietom. Brigitte ma jednak nadzieję, że ich miłość okaże się silniejsza od "klątwy".

d15c501

My też w to wierzymy, biorąc pod uwagę fakt, że państwo Macron mają za sobą wyjątkowo trudne przejścia. Poznali się bowiem w momencie, kiedy Emmanuel był uczniem Brigitte. Na zawarcie oficjalnego związku czekali dobre kilkanaście lat. Teraz jednak sprawiają wrażenie nierozłącznych. I oby tak pozostało!

Zobacz też: Kim jest Brigitte Trogneux?

d15c501

Podziel się opinią

Share

d15c501

d15c501