Trwa ładowanie...
d320n9o

Była dziewczyną Leonardo DiCaprio. Erin Heatherton ogłosiła bankructwo

Erin Heatherton przez rok spotykała się z Leonardo DiCaprio. Dziś zwraca uwagę świata z innego powodu. Były Aniołek Victoria's Secret narobiła sobie długów i ogłosiła bankructwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Erin Heatherton złożyła wniosek o upadłość
Erin Heatherton złożyła wniosek o upadłość (Getty Images)
d320n9o

Była dziewczyna Leonardo DiCaprio, Erin Heatherton, złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Heatherton i DiCaprio spotykali się od grudnia 2011 r. do października 2012 r. Gwoździem do trumny ich związku okazał się "brak czasu". Dziś Leonardo ma kolejną dziewczyna, a jego piękna eks – problemy finansowe.

Jak podaje magazyn "The Blast", 30-letnia modelka ma ponad pół miliona dolarów długu. Dziennikarze dotarli do wniosku Erin, w którym wymieniła aktywa w wysokości ok. 6,5 tys. dolarów oraz zobowiązania opiewające na kwotę ponad pół miliona dolarów.

d320n9o

Heatherton twierdzi, że zarabia niewiele ponad 1 tys. dolarów miesięcznie, a część, z której się utrzymuje pochodzi od rodziny i przyjaciół. Były Aniołek Victoria's Secret przekonuje, że w 2018 r. zarobiła zarobiła niespełna 3 tys. dolarów.

Zgodnie z dokumentami prawnymi, była dziewczyna DiCaprio jest również zadłużona z tytułu kart kredytowych. Nie oddała bankowi ok. 230 tys. dolarów. Na tym kłopoty modelki się nie kończą. Jej partner biznesowy domaga się od niej 10 milionów za niedotrzymanie umowy. Mieli wspólnie uruchomić linię odzieży sportowej.

Zobacz także: Pułapki sextingu. "Nie wiemy, co robią nasze dzieci"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d320n9o

Podziel się opinią

Share

d320n9o

d320n9o