Tyle zarobiła w "Warsaw Shore". Po latach ujawniła stawkę

Eliza Trybała chętnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych i nie unika blasku fleszy. W jednym z ostatnich wywiadów wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była gwiazdą kontrowersyjnego show. Wyznała, ile udało jej się wówczas zarobić.

Eliza Trybała z mężem Pawłem w 2017 roku
Eliza Trybała z mężem Pawłem w 2017 roku
Źródło zdjęć: © AKPA

Eliza Trybała, z domu Wesołowska, zasłynęła dzięki występom w popularnym reality show "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". W programie zadebiutowała w 2013 roku i szybko zdobyła sympatię widzów. Na planie poznała Pawła "Trybsona" Trybałę, z którym nawiązała bliższą relację. Pobrali się i są razem do dziś.

Wzięła ślub z uczestnikiem programu

Związek Elizy Wesołowskiej i Pawła Trybały, który początkowo był postrzegany jako chwilowy romans, przetrwał próbę czasu. Po zakończeniu przygody z "Warsaw Shore" zakochani skupili się na budowaniu rodziny. W 2014 roku powitali na świecie pierwszą córkę - Victorię, a dwa lata później urodziła się ich druga pociecha, Kornelia. W 2017 roku para wzięła ślub cywilny.

 Eliza Trybała z mężem Pawłem
Eliza Trybała z mężem Pawłem© AKPA

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kubańczyk wprost o relacji z Ciupą. Padły mocne słowa: "Związek z Olą dużo mnie kosztował..."

Ile zarobiła za udział w "Warsaw Shore"?

Chociaż Trybała woli koncentrować się na obecnych wydarzeniach, w rozmowie z Pomponikiem wróciła pamięcią do występów w "Warsaw Shore". Kiedy reporter zapytał ją o zarobki za sezon, celebrytka szczerze przyznała, że z perspektywy czasu uważa, iż wynagrodzenie było niskie. Mimo to zdaje sobie sprawę, że udział w programie telewizyjnym przyniósł jej również inne korzyści.

- Byliśmy w pierwszym sezonie, byliśmy takimi ludźmi bardziej "z ulicy". Ja nie pamiętam, to było kilka tysięcy, na pewno nie przekroczyło dziesięciu. (...) To był nasz bilet do show-biznesu. Byliśmy ludźmi nieznanymi, wtedy też były inne stawki, ale dobrze na tym wyszłam - podkreśliła.

Wystąpiła w "Królowej przetrwania 2"

Po sukcesie "Warsaw Shore" Eliza Trybała otrzymała propozycje udziału w kolejnych projektach. W 2025 roku ponownie przyciągnęła uwagę widzów. Fani mogli ją oglądać w drugim sezonie "Królowej przetrwania", nagrywanym na tajlandzkiej wyspie Ko Samui, gdzie wraz z innymi celebrytkami walczyła o przetrwanie w dżungli.

Jej obecność w show spotkała się z mieszanymi reakcjami - niektórzy byli zachwyceni jej poczuciem humoru, podczas gdy inni krytykowali ją za wywoływanie niepotrzebnych konfliktów wśród uczestniczek. W programie mogliśmy oglądać także m.in. Agnieszkę Kaczorowską, Paulinę Smaszcz, Agnieszkę Kotońską, Mariannę Schreiber czy Olę Ciupę.

Eliza Trybała na premierze "Królowej przetrwania 2"
Eliza Trybała na premierze "Królowej przetrwania 2"© AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
eliza trybaławarsaw shorezarobki

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)