Blisko ludziByła jedynym polskim "króliczkiem Playboya". Czym dziś zajmuje się Izabella St. James?

Była jedynym polskim "króliczkiem Playboya". Czym dziś zajmuje się Izabella St. James?

Była jedyną Polką w rezydencji Playboya
Była jedyną Polką w rezydencji Playboya
Źródło zdjęć: © East News
23.08.2022 20:48, aktualizacja: 24.08.2022 16:20

Izabella St. James nazywana jest polskim "króliczkiem Playboya". Była mieszkanka słynnej rezydencji, później miała spotykać się m.in. z Nicolasem Cage'm i Cristiano Ronaldo. Jak dziś wygląda jej życie?

Hugh Hefner był założycielem najsłynniejszego na świecie czasopisma dla mężczyzn. Znany był jako biznesmen i właściciel wielu nieruchomości. Najważniejszą i najsłynniejszą z nich była Rezydencja Playboya w Los Angeles. Jej mieszkanką była m.in. Izabella St. James. Jak to się stało, że Polka została "króliczkiem Playboya"?

Mając 10 lat, Izabella Kasprzyk wraz z rodzicami wyemigrowała do Grecji, a następnie do Kanady. Już jako nastolatka podjęła decyzję, co chce robić w przyszłości. Marzyła, by rozpocząć studia prawnicze. Wybrała jedną z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie - Uniwersytet w Los Angeles.

Króliczkiem Playboya została przez przypadek

Hugh Hefnera pierwszy raz zobaczyła na imprezie w ekskluzywnym klubie. Ponoć to on ją zauważył. Chwilę rozmawiali, a na koniec mężczyzna zaprosił Polkę i jej koleżankę na imprezę do Playboy Mansion. Mimo że tego wieczoru nie skorzystała z zaproszenia, utrzymywała kontakt z Hefnerem i w końcu została mieszkanką słynnej rezydencji.

Na początku wszystko wyglądało jak ze snu. Szampan lał się strumieniami, imprezy trwały do białego rana, a służba przez całą dobę spełniała zachcianki kobiet. Jednak po pewnym czasie luksusowe życie zbrzydło Polce.

- Po dwóch latach to mi się znudziło. Chciałam prawdziwego związku, którego nie miałam z Hefem - wyznała Izabella w programie "Żony Hollywood"
Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE
Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE© Licencjodawca
Izabella była gwiazdą programu "Żony Hollywood"
Izabella była gwiazdą programu "Żony Hollywood"© AKPA

Życie miłosne

Po tym, jak Izabella wyprowadziła się z rezydencji, wróciła do swojego chłopaka Justina. Młodzieńcze uczucie jednak nie przetrwało. Polka szukała prawdziwej miłości u boku Jima Carrey'a i Nicolasa Cage'a. Miała też romans z Cristiano Ronaldo.

Oddała się działalności charytatywnej

Izabella jest zaangażowana w pomoc charytatywną na rzecz zwierząt. Odwiedza schroniska dla psów i pomaga w ich adopcji. Założyła fundację "The Pug Queen", która pomaga mopsom. Gwiazda zajmuje się odzyskiwaniem psów z pseudohodowli, ratuje je przed rzezią w Azji, a dla tych bezpańskich - szuka kochających domów.

Izabella uwielbia mopsy
Izabella uwielbia mopsy© "thepugqueen"

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Izabella James wspomina mieszkanie w willi Playboya

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (17)