GwiazdyByła pierwszą Bożenką z "Klanu". Potem zastąpiła ją Kaczorowska

Była pierwszą Bożenką z "Klanu". Potem zastąpiła ją Kaczorowska

Olivia w "Klanie"
Olivia w "Klanie"
Źródło zdjęć: © YouTube
oprac. KBŁ
08.06.2021 19:47

Olivia Sivelli zagrała serialowa Bożenkę w domu dziecka. Potem nagle zniknęła i od tamtej pory w adoptowaną córkę Ryśka Lubicza wciela się Agnieszka Kaczorowska, o której głośno z powodu niefortunnego wpisu w mediach społecznościowych. Ale co słychać u Olivii?

Prawdziwi fani telenoweli o rodzinie Lubiczów doskonale wiedzą, że Agnieszka Kaczorowska zajęła miejsce innej dziewczynki. Oryginalna Bożenka, która trafia do Grażyny i Ryszarda Lubiczów, miała twarz uroczej Olivii Sivelli. Dziś to dorosła kobieta, która mimo ogromnej szansy na karierę, szybko zrezygnowała z roli w "Klanie".

Bożenka z "Klanu" – Olivia Sivelli

Urocza blondyneczka z kucykami ma dziś 28 lat i stroni od show-biznesu. Był czas, kiedy próbowała swoich sił w modelingu, ale ostatecznie została ratownikiem medycznym i jeździ karetką w Londynie. Osoby z zewnątrz mogą zobaczyć zaledwie kilka zdjęć Olivii na Facebooku. Wyraźnie z powodu nagłego zainteresowania uznała, że tylko znani jej ludzie będą mieć dostęp do jej życia.

Obraz
© Facebook
Obraz
© Facebook

Jak wiemy, Sivelli w "Klanie" zastąpiła Agnieszka Kaczorowska i od lat korzysta z popularności, jaką przyniosła jej ta produkcja. Ostatnio rozzłościła internautów słowami, że jest estetką i ciężko jej z tym, iż zapanowała "moda na brzydotę". W odpowiedzi tysiące kobiet zaczęły publikować zdjęcia niedoskonałych siebie. Kaczorowska szybko zamieściła przeprosiny i zaznaczyła, że wcale nie chodziło jej o wygląd. Ale mleko się już rozlało.

Wśród krytykujących wpis aktorki znalazły się osoby z pierwszych stron gazet – od Karoliny Korwin Piotrowskiej po Martę Żmudę Trzebiatowską. Głos zabrały również aktywistki propagujące ruch body positive, do którego na kontrze stanęła Kaczorowska. Wszystkie zgodnie stwierdziły, iż wywody Agnieszki są szkodliwe.

Źródło artykułu:WP Kobieta