Była w ciąży praktycznie przez 12 lat. "To część mojej osobowości"

Była w ciąży praktycznie przez 12 lat. "To część mojej osobowości"

Ariel praktycznie co roku rodziła dziecko
Ariel praktycznie co roku rodziła dziecko
Źródło zdjęć: © Instagram | arielctyson
01.05.2023 15:41

Ariel zaszła w pierwszą ciążę w 2009 roku. Od tamtego czasu praktycznie co roku spodziewa się dziecka. O życiu mamy z gromadką dzieci opowiada na TikToku. Część internautów jest w szoku.

Ariel Tyson od lat prowadzi rozwijające się konta w mediach społecznościowych. Jej rodzinne konto na Instagramie śledzi już prawie 900 tysięcy osób. Ariel oraz Michael Tyson są dumnymi rodzicami siedmiorga dzieci. Obydwoje nie wykluczają, że w tym roku na świat przyjdzie kolejna pociecha. Ariel jest w ciąży praktycznie co roku od 12 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Kiedy bycie w ciąży to twoja osobowość"

W jednym z nagrań, które pojawiły się na TikToku, Ariel stwierdziła, że w zasadzie bycie w ciąży w pewien sposób weszło jej w nawyk i stało się częścią osobowości. Z dziećmi spędza mnóstwo czasu. Jest dumna z tego, że posiada tak dużą rodzinę. Dodaje też, że być może nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii jej powiększenia.

O pierwszej ciąży Ariel i Michael dowiedzieli się w 2009 roku. Nie kryli radości, że wkrótce na świecie powitają pierwsze dziecko. Niestety Ariel poroniła. Mimo bólu i rozpaczy para postanowiła postarać się o potomka raz jeszcze. Kiedy w 2010 roku pojawił się ich pierwszy syn, stwierdzili, że dobrze by było, aby miał rodzeństwo. Niedługo później uświadomili sobie, że chcą mieć naprawdę liczną rodzinę.

Nie wszyscy to rozumieją. W sieci rodzina Tysonów spotyka się z hejtem

Niektórzy użytkownicy TikToka czy Instagrama przeglądający profil rodziny Tysonów stwierdzają, że Ariel i Michael są niepoważni.

"Rodzenie dzieci to nie wyzwanie w Simsach";
"A gdzie te dzieci? Udowodnij, że są twoje";
"Więcej już raczej nie urodzi" - pisały internetowe trolle.

Na całe szczęście wokół Ariel i Michaela jest również mnóstwo pozytywnych ludzi, którzy wspierają ich działania. Z zaciekawieniem przyglądają się ukazywanym przez rodzinę fragmentom z życia współczesnej wielodzietnej rodziny.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta