Jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem "chłopak do wzięcia"

Jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem "chłopak do wzięcia"

Aldona występuje w nowych odcinkach programu
Aldona występuje w nowych odcinkach programu
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia
15.04.2023 14:46, aktualizacja: 15.04.2023 15:43

Stefan od lat występuje w serialu dokumentalnym "Chłopaki do wzięcia". W najnowszych odcinkach towarzyszy mu Aldona. Mężczyzna odnalazł miłość i wkrótce zostanie ojcem. Trwają także przygotowania do ślubu.

Stefan Koch i jego ciężarna narzeczona Aldona w najnowszym sezonie "Chłopaków do wzięcia" przygotowują się do nietradycyjnego ślubu. Przypomnijmy, że para zaręczyła się kilka miesięcy temu w Olimpia Park w Monachium. Nie może się jednak cieszyć pełnym poparciem ze strony rodziny. Trwa bowiem konflikt między parą a siostrą Stefana, Kariną.

Stefan doradzał Aldonie w kwestii kreacji

W jednym z najnowszych odcinków reality show zakochani buszują po sklepie z sukniami wieczorowymi. "Chłopak do wzięcia" na początku był sceptycznie nastawiony do tego całego zamieszania. – Dla mnie to jest tylko kawałek szmaty, takie ubranie na kobiecie. Po śląsku chyba hadry to się nazywa. (…) Ja tam preferuję bardziej kobiety bez tego już – stwierdził. Lecz z czasem Stefan bardzo się wczuł i zaczął doradzać Aldonie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wybór padł na czerwoną suknię z połyskującego materiału, a także złote dodatki – bolerko (nazywane przez mężczyznę "baleronem"), buty oraz torebkę. W przypadku bolerka pojawił się jednak mały problem z rozmiarem. – Kotek, 40 akurat nie znalazłem, ale mam 42. Przymierz. Po prostu się powiększyłaś od ostatniego razu. (…) Pokaż się. No, bebech jest. I ten, super. No jak, może być – podsumował, patrząc na całość swoim krytycznym okiem świeżo upieczonego eksperta. Stefan zwrócił jednak uwagę, na niezdecydowanie Aldony.

Aldona z "Chłopaków do wzięcia" przymierzała suknie wieczorowe
Aldona z "Chłopaków do wzięcia" przymierzała suknie wieczorowe © Chłopaki do wzięcia, Facebook

Stefan z "Chłopaków do wzięcia" mędrkuje

– Przeważnie tak jest, jak kobieta wejdzie do sklepu, gdzie jest dużo sukni i dużo ciuchów, to nigdy nie umie się zdecydować. Ja z kolei mam podobnie, jak wejdę do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego bądź sklepu budowlanego takiego, gdzie jest dużo technicznych rzeczy. O, na przykład z elektroniką też. Ciężko mi się zdecydować na różne rzeczy, też oglądam, przeglądam. Podobnie, jak kobieta w sklepie odzieżowym – słyszymy we fragmencie opublikowanym na Facebooku "Chłopaków do wzięcia".

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl