"Całkiem zdycham". Niepokojące wieści o stanie zdrowia Moniki Richardson

Monika Richardson jest chora
Monika Richardson jest chora
Źródło zdjęć: © AKPA

02.03.2023 14:34, aktual.: 09.03.2023 21:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson należy do osób, które chętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Instagram. W ostatnim czasie opublikowała post, który ma prawo zaniepokoić jej fanów.

Monika Richardson dała poznać się szerszej publiczności dzięki programowi "Europa da się lubić". Prowadziła także programy takie jak "Kulty popkultury", "Teleadwokat", "Europejczycy", "Strefa otwarta", "Witaj, Europo", "Orzeł czy reszta?" i "Wstęp Wolny".

Była też redaktorką naczelną gazety "Zwierciadło" i laureatką czterech nagród związanych z działalnością dziennikarską. Z wykształcenia jest iberystką. Prywatnie Richardson trzykrotnie wychodziła za mąż. Jest mamą dwójki dorosłych dzieci.

Co się stało Monice Richardson?

Poza swoimi licznymi osiągnięciami zawodowymi, Richardson znana jest z udzielania kontrowersyjnych wywiadów, zwykle dotyczących swojego życia prywatnego. Dziennikarka aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie pokazuje skrawki swojej codzienności. Najczęściej publikuje zdjęcia z imprez branżowych, a także zdjęcia z licznych podróży. Często wstawia też fotografie ze swoimi dziećmi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ostatnim czasie prezenterka opublikowała post, w którym zwierzyła się, że ma problemy zdrowotne. Do opisu dołączyła swoje zdjęcie, na którym widać, że wypoczywa w grocie solnej.

"Na zdjęciu leżę sobie w grocie solnej i jest mi dobrze. W rzeczywistości całkiem zdycham. Mam jakąś chorobę, która rozwijała się po cichu od mojego powrotu z ferii i wczoraj rozkwitła. Spałam 12 godzin, tzn. raczej smarkałam, plułam, charczałam, dmuchałam nos i rzucałam się po łóżku. Chyba mam gorączkę. Co za paskudztwo. Na domiar złego byłam wczoraj z mamą u lekarza. Jeśli 'sprzedałam' jej to coś, biada nam" - czytamy na Instagramie

Wirus grypy

Redaktorka opatrzyła zdjęcie hashtagiem "#tocovidczygrypa". Dziennikarka prawdopodobnie złapała jedną z sezonowych infekcji. Od początku 2023 roku w całej Polsce panuje wirus grypy, a także koronawirus i RSV, który był i jest szczególnie niebezpieczny dla małych dzieci.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:AFP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także