Trwa ładowanie...
d330h4n

Celine Dion ma 10 tys. par butów. Ale to jeszcze nic

Celine Dion wzięła udział w "Carpool Karaoke". W rozmowie z Jamesem Cordenem przyznała się do posiadania 10 tys. par butów. Opowiedziała też o chwilach po pierwszym porodzie, które były dla niej wstrząsem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celine Dion o sławie
Celine Dion o sławie (Getty Images)
d330h4n

Celine Dion w "Carpool Karaoke"

Celine Dion nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat nieprzerwanie wzrusza swoim głosem i artystyczną wrażliwością. Po śmierci męża Renee Angelila znów daje koncerty w Las Vegas, gdzie spotkała się z komikiem Jamesem Cordenem.

d330h4n

Efektem tego spotkania jest odcinek z serii "Carpool Karaoke", w którym gwiazdy śpiewają swoje największe hity, jeżdżąc autem z Cordenem. Oryginalne występy przeplatane są rozmowami, z których można się sporo dowiedzieć. W odcinku z Dion padło choćby pytanie o liczbę posiadanych przez nią par butów.

Celine Dion o butach

Na początku gwiazda niepewnie rzuciła: "3 tysiące… Może 5?". Corden powiedział wtedy, że słyszał o 10 tysiącach. I Kanadyjka przyznała mu niechętnie rację.

d330h4n

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

– Mam miejsce w Las Vegas… nazwijmy to magazynem – wyjaśniła, dodając, że ma system organizowania obuwia. – Jest skomputeryzowany, ja naciskam przycisk i otwierają się drzwi – powiedziała zdumionemu komikowi.

Celine Dion o chwilach po pierwszym porodzie

Na tym niespodzianki się nie skończyły. Dion podzieliła się surrealistycznym doświadczeniem sprzed lat. W 2001 r. urodziła pierwszego syna, Rene-Charlesa Diona Angelila.

d330h4n

– Jestem po porodzie. Patrzę w lewo, a w telewizji lekarz ogłasza na żywo, że mój syn jest pięknym i zdrowym chłopcem – wspomina. – Pierwsza myśl: Mówią o moim dziecku, a ja go jeszcze nawet nie trzymałam – dodała. Potem wyłączyła telewizor. I trudno się jej dziwić. Nawet dla kogoś tak sławnego jak Celine Dion, to musiało być za dużo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d330h4n

Podziel się opinią

Share

d330h4n

d330h4n