WP

Celine Dion ma 10 tys. par butów. Ale to jeszcze nic

Celine Dion wzięła udział w "Carpool Karaoke". W rozmowie z Jamesem Cordenem przyznała się do posiadania 10 tys. par butów. Opowiedziała też o chwilach po pierwszym porodzie, które były dla niej wstrząsem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celine Dion o sławie
Celine Dion o sławie (Getty Images)
WP

Celine Dion w "Carpool Karaoke"

Celine Dion nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat nieprzerwanie wzrusza swoim głosem i artystyczną wrażliwością. Po śmierci męża Renee Angelila znów daje koncerty w Las Vegas, gdzie spotkała się z komikiem Jamesem Cordenem.

Efektem tego spotkania jest odcinek z serii "Carpool Karaoke", w którym gwiazdy śpiewają swoje największe hity, jeżdżąc autem z Cordenem. Oryginalne występy przeplatane są rozmowami, z których można się sporo dowiedzieć. W odcinku z Dion padło choćby pytanie o liczbę posiadanych przez nią par butów.

WP

Celine Dion o butach

Na początku gwiazda niepewnie rzuciła: "3 tysiące… Może 5?". Corden powiedział wtedy, że słyszał o 10 tysiącach. I Kanadyjka przyznała mu niechętnie rację.

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

– Mam miejsce w Las Vegas… nazwijmy to magazynem – wyjaśniła, dodając, że ma system organizowania obuwia. – Jest skomputeryzowany, ja naciskam przycisk i otwierają się drzwi – powiedziała zdumionemu komikowi.

WP

Celine Dion o chwilach po pierwszym porodzie

Na tym niespodzianki się nie skończyły. Dion podzieliła się surrealistycznym doświadczeniem sprzed lat. W 2001 r. urodziła pierwszego syna, Rene-Charlesa Diona Angelila.

– Jestem po porodzie. Patrzę w lewo, a w telewizji lekarz ogłasza na żywo, że mój syn jest pięknym i zdrowym chłopcem – wspomina. – Pierwsza myśl: Mówią o moim dziecku, a ja go jeszcze nawet nie trzymałam – dodała. Potem wyłączyła telewizor. I trudno się jej dziwić. Nawet dla kogoś tak sławnego jak Celine Dion, to musiało być za dużo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP