Trwa ładowanie...

Chajzer składa życzenia tacie i przyszłym ojcom. Można się wzruszyć

Ostatnie dni nie były łatwe dla dziennikarza - internauta stworzył mema, którym obraził obrazić pamięć jego tragicznie zmarłego syna. Emocje opadły na chwilę przed Dniem Ojca. Filip Chajzer wkrótce znów nim zostanie, życzy więc wszystkiego dobrego przyszłym ojcom i własnemu. Wpis robi furorę.

Share
Chajzer składa życzenia tacie i przyszłym ojcom. Można się wzruszyć
Źródło: Facebook.com
d2d10ew

"Życzę zarówno mojemu najlepszemu tacie na świecie, jak i wszystkim ojcom obecnym oraz przyszłym (z tymi solidaryzuję się najbardziej) mądrości i miłości. Zło dobrem zwyciężymy. Państwa zdrowie." - napisał na Facebooku Chajzer, zbierając ponad 11 tys. lajków. Większość była gestem solidarności po tym, jak do sieci trafił znieważający dziennikarza mem. Przedstawiał Beatę Szydło przy suto zastawionym stole, ale to nie ona była jego rzeczywistą bohaterką. "Filip Chajzer czeka aż jego syn zejdzie na obiad" - brzmiał napis przy obrazku i rozwścieczył Chajzera. W odpowiedzi ten nazwał domniemanego autora "k...ą".

" Czy nawołuję do linczu? Nie. Wyrażam naturalny gniew człowieka i przede wszystkim rodzica, kiedy przekroczone zostają wszystkie możliwe granice przyzwoitości.Każdy ma swój krzyż, (mój jest wyjątkowo ciężki) ale chyba każdy rodzic w tym kraju rozumie jak ważna jest to walka. Walka o dobre imię. Swoje i kogoś kogo kochasz najbardziej na świecie" - stwierdził w niedzielę, wyraźnie spokojniejszy. - A jeśli te gnoje pochowane po piwnicach myślą, że dadzą radę mnie zniszczyć to ogarnia mnie tylko pusty śmiech." - dodał Chajzer. Niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko i co podkreślał wcześniej, przeżywa wyjątkowy czas. Chciałby, żeby był jak najspokojniejszy.

d2d10ew

Podziel się opinią

Share
d2d10ew
d2d10ew