ModaChcesz zostać modelką? Zgłoś się do konkursu Fresh Faces Poland 2016

Chcesz zostać modelką? Zgłoś się do konkursu Fresh Faces Poland 2016

Chcesz zostać modelką? Zgłoś się do konkursu Fresh Faces Poland 2016

04.05.2016 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

FRESH FACES to międzynarodowy konkurs dedykowany młodym osobom zainteresowanym pracą w modelingu. Począwszy od pierwszej edycji, która odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy o tym między innymi obecność konkursu w blisko 30 państwach, począwszy od Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki Południowej, kończąc na Azji i Australii.

Idea Fresh Faces opiera się na wyszukiwaniu talentów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowani zgłaszają swoje kandydatury na dedykowanej platformie w serwisie modelmanagement.com. Innowacyjność plebiscytu opiera się na głosowaniu online połączonym z castingami na żywo. Laureaci wyłaniani podczas Gali Finałowej zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi projektantami i fotografami. Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. Finalistka Fresh Faces - Jessica Aidi - pozowała samemu Karlowi Lagerfeldowi, a jej zdjęcie trafiło na okładkę francuskiego ELLE. Laureat hiszpańskiej edycji - Daniel Perez, pojawia się regularnie na wybiegach Prady i Armaniego.

Pierwsza, polska edycja konkursu Fresh Faces Poland 2015 organizowana przez Magteam Model Management odbyła się w Warszawie. Zwycięźczyni pierwszej edycji Fresh Faces Poland 2015-Ola Przybyła pojawiła się na wielkim, światowym finale w Barcelonie i zdobyła trzy, prestiżowe wyróżnienia.

Ola ma też za sobą sesje zdjęciowe dla magazynów “Beauty magazine” w Barcelonie, “Women’s Health”, „LNE” i pokaz 80 Barcelona’s Fashion Week”.

Druga edycja Fresh Faces Poland 2016 odbędzie się pod koniec października. Ambasadorką tegorocznej, drugiej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2016 została Alexa Łuczak- gwiazda japońskiego modelingu. Pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, czy Japonii. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“.

Modelki oraz modele mogą się zgłaszać poprzez platformę internetową Model Management pod linkiem:

Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona będzie licznymi pokazami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji projektantów mody. Laureaci wyłonieni w trakcie wydarzenia zostają automatycznie zakwalifikowani na międzynarodowe finały Fresh Faces w Barcelonie. Ponadto na każdą uroczystość zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu oraz kultury.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)