Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
moda

Chcesz zostać modelką? Zgłoś się do konkursu Fresh Faces Poland 2016

Share
Chcesz zostać modelką? Zgłoś się do konkursu Fresh Faces Poland 2016
Źródło: materiały prasowe
d22cm4f

FRESH FACES to międzynarodowy konkurs dedykowany młodym osobom zainteresowanym pracą w modelingu. Począwszy od pierwszej edycji, która odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy o tym między innymi obecność konkursu w blisko 30 państwach, począwszy od Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki Południowej, kończąc na Azji i Australii.

Idea Fresh Faces opiera się na wyszukiwaniu talentów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zainteresowani zgłaszają swoje kandydatury na dedykowanej platformie w serwisie modelmanagement.com. Innowacyjność plebiscytu opiera się na głosowaniu online połączonym z castingami na żywo. Laureaci wyłaniani podczas Gali Finałowej zyskują przepustkę do świata mody i możliwość współpracy z cenionymi projektantami i fotografami. Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. Finalistka Fresh Faces - Jessica Aidi - pozowała samemu Karlowi Lagerfeldowi, a jej zdjęcie trafiło na okładkę francuskiego ELLE. Laureat hiszpańskiej edycji - Daniel Perez, pojawia się regularnie na wybiegach Prady i Armaniego.

Pierwsza, polska edycja konkursu Fresh Faces Poland 2015 organizowana przez Magteam Model Management odbyła się w Warszawie. Zwycięźczyni pierwszej edycji Fresh Faces Poland 2015-Ola Przybyła pojawiła się na wielkim, światowym finale w Barcelonie i zdobyła trzy, prestiżowe wyróżnienia.

d22cm4f

Ola ma też za sobą sesje zdjęciowe dla magazynów “Beauty magazine” w Barcelonie, “Women’s Health”, „LNE” i pokaz 80 Barcelona’s Fashion Week”.

Druga edycja Fresh Faces Poland 2016 odbędzie się pod koniec października. Ambasadorką tegorocznej, drugiej edycji konkursu Fresh Faces Poland 2016 została Alexa Łuczak- gwiazda japońskiego modelingu. Pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju, Singapurze, Tajlandii, Nowym Jorku, czy Japonii. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“.

Modelki oraz modele mogą się zgłaszać poprzez platformę internetową Model Management pod linkiem:

Gala Finałowa Fresh Faces uświetniona będzie licznymi pokazami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji projektantów mody. Laureaci wyłonieni w trakcie wydarzenia zostają automatycznie zakwalifikowani na międzynarodowe finały Fresh Faces w Barcelonie. Ponadto na każdą uroczystość zapraszani są goście z branży modowej, show biznesu oraz kultury.

d22cm4f

Podziel się opinią

Share
d22cm4f
d22cm4f