Blisko ludziChora na raka dziennikarka zapowiada powrót do pracy. Rak nie "zdemoluje" jej życia

Chora na raka dziennikarka zapowiada powrót do pracy. Rak nie "zdemoluje" jej życia

Chora na raka dziennikarka zapowiada powrót do pracy. Rak nie "zdemoluje" jej życia
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Joanna Górska
Lidia Pustelnik

01.11.2017 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno dziennikarka Polsat News Joanna Górska podzieliła się smutną wiadomością – jest w trakcie walki z rakiem. Dziennikarka stara się jednak zachować optymizm i w kolejnym wpisie na Facebooku zdradza, jakie jeszcze marzenia chce zrealizować.

– Moje marzenie, dalekie podróże, na razie czeka, ale się doczeka. Jeszcze wiele "rat" przede mną – pisze Joanna Górska na Facebooku. Nawiązuje do projektu "Świat na raty – moja podróż dookoła świata", w ramach którego ostatnio odwiedziła Peru.

– Był lipiec, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy o chorobie… ale żeby było jasne, staramy się, żeby rak nie demolował nam życia tak bardzo, jak by mógł. Projekt trwa, a ja niebawem planuję powrót do pracy – dodaje dziennikarka.

Dziennikarka kilka dni temu postanowiła wytłumaczyć się ze swojej nieobecności na antenie. – Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse – napisała na Facebooku, publikując zdjęcie w chuście. Joanna Górska poddała się już chemioterapii, w wyniku czego straciła włosy. W poruszającym poście na Facebooku opisała wrażenia z wizyty w sklepie z perukami.

– Podeszłam do tego jak do zadania. Emocje, przy kolejnych przymierzanych perukach, powoli gasły. Na koniec pojawił się uśmiech... – dodała. W wyborze pomogli jej bliscy. – Robert Szulc, Piotr Koncki - bez Was nie dałabym rady – napisała i podziękowała za wszystkie komplementy, jakie usłyszała na temat swojej nowej fryzury. – Fajnie, że tak dobrze dobraliśmy – podsumowała.

Mimo bez wątpienia trudnej i wyczerpującej walki z chorobą, dziennikarka stara się nie tracić optymizmu. – Bez względu na wszystko, uśmiechaj się! – apeluje.

Joanna Górska pochodzi z Mrągowa, swoją karierę zaczynała w tamtejszym Radiu Wa-Ma, pisała też dla lokalnych gazet. W 2005 r. trafiła do TVP Olsztyn, stamtąd po wygranym castingu znalazła się w "Wiadomościach" TVP1. W Polsat News Górska jest wydawcą, gospodynią "Informacji", "Nowego dnia" i reporterką. Ma kilkuletniego syna.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także