GwiazdyCiałopozytywna influencerka o miłości do samej siebie. Jej słowa poruszyły internautów

Ciałopozytywna influencerka o miłości do samej siebie. Jej słowa poruszyły internautów

Ciałopozytywna influencerka o miłości do samej siebie
Ciałopozytywna influencerka o miłości do samej siebie
Aleksandra Lewandowska

26.10.2021 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sarah Nicole Landry jest jedną z najpopularniejszych influencerek na Instagramie. Kobieta promuje miłość do własnego ciała i samoakceptację. Jej nowy post, w którym poruszyła temat najważniejszej miłości, zdobył serca wielu internautów. "Polubiło" go już prawie 87 tys. osób.

Sarah Nicole Landry zdobyła na Instagramie już ponad 2 mln obserwatorów. Influencerka jest autorką podcastu, w którym porusza temat akceptacji siebie i swojego ciała, a także radzi, jak walczyć z hejtem. Teraz opublikowała w mediach społecznościowych bardzo szczery post, w którym opisała swoją długą drogę do najważniejszej miłości, jaka istnieje - miłości do samej siebie.

Influencerka o drodze do pokochania siebie

- Wyszłam za mąż, rozwiodłam się i ponownie wyszłam za mąż, ale to nie jest moja historia miłosna.⁣ ⁣Gdyby to była moja historia miłosna, na pierwszy rzut oka książka brzmiałaby tak:⁣ "Kobieta wychodzi młodo za mąż, ma troje dzieci, dekadę później rozwodzi się, zostaje samotną matką, pojawia się mężczyzna jej marzeń i odjeżdżają w stronę zachodu słońca"⁣. W ten sposób jest to bardzo romantyczne, ale brakuje części, w której ta cała miłość się rozpoczęła - napisała na swoim Instagramie Sarah.

Influencerka podjęła ten temat nie bez powodu. Dziś jest bardzo szczęśliwa ze swoim drugim mężem, ale jak stwierdziła "on jej nie dopełnia". Nie jest także "jej drugą połówką". Choć otrzymuje od niego ogromne wsparcie, bez innej miłości nie byłaby w stanie go pokochać.

Najważniejsza miłość

- Nie chcę się obejść bez męża.⁣ Ale teraz wiem, że mogę. ⁣Nauczyła mnie tego moja historia miłosna.⁣ Bo kocham miłość z samą sobą... trochę więcej niż z nim - dodała influencerka we wpisie.

Podkreśliła także, że miłości do samych siebie nie znajdziemy na okładkach książek czy w prasowych artykułach, a dla niej jest to zdecydowanie "największa ze wszystkich historii miłosnych". To właśnie tym przesłaniem chce wesprzeć swoje obserwatorki i uświadomić im, że aby podarować miłość drugiej osobie, najpierw muszą pokochać i zaakceptować same siebie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)