Cichopek poznała partnerkę Hakiela. Jej reakcja zaskakuje

Nowa Partnerka Marcina Hakiela postawiła mu pewien warunek
Nowa Partnerka Marcina Hakiela postawiła mu pewien warunek
Źródło zdjęć: © Instagram | katarzynacichopek, marcinhakiel

18.11.2022 20:43, aktual.: 18.11.2022 21:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po rozwodzie Marcin Hakiel związał się z tajemniczą Dominiką, która - jak się okazało - poznała nie tylko dzieci tancerza, ale także jego byłą żonę. Kobieta miała jednak postawić Hakielowi pewien warunek.

Choć rozstanie i szybki rozwód Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek były dla wielu ludzi szokiem i odbiły się szerokim echem w polskich mediach, niewątpliwie kwestia nowego związku aktorki z dziennikarzem i prezenterem Maciejem Kurzajewskim przyćmiła poprzednie doniesienia.

Spora w tym zasługa byłej żony Kurzajewskiego - Pauliny Smaszcz, która nie tylko przyczyniła się do decyzji o ujawnieniu relacji, ale systematycznie publikowała nowe informacje na temat byłego męża i jego nowego związku. Przy okazji wdała się także w kilka medialnych przepychanek, m.in. z Izabelą Janachowską i jej mężem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowa partnerka postawiła tancerzowi warunek

Podobnie jak Katarzyna Cichopek, także i Marcin Hakiel jest już w nowym związku i od kilku miesięcy dzieli się zdjęciami z nową partnerką - Dominiką. Zwykle jednak kobieta stoi tyłem na fotografiach i nie chce ujawniać swojego wizerunku, o czym wspomniał sam Hakiel w mediach społecznościowych.

Jak powiedział w rozmowie z "Plotkiem" znajomy z otoczenia pary, nowa partnerka miała postawić tancerzowi pewien warunek.

"Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami. Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia" - komentował.

Katarzyna Cichopek poznała nową miłość Marcina Hakiela

Inny tajemniczy informator wyznał z kolei w "Super Expressie". że tancerz bardzo poważnie myśli o nowym związku, a kobieta poznała już jego dzieci.

"Widują się coraz częściej. Przeszkodą nie jest dla nich nawet odległość. Mimo natłoku obowiązków Marcin stara się jak najczęściej do niej jeździć. Dwa razy byli też na wspólnych wakacjach. Dzieci złapały wspólny język i dobrze się razem bawiły" - zdradził "Super Expressowi" informator z otoczenia.

Dominika miała okazja poznać także Katarzynę Cichopek. Jak wynika z relacji osoby z otoczenia aktorki - panie są w stałym kontakcie, a aktorka ma o niej jak najlepsze zdanie i bardzo docenia fakt, że Dominika czule zajmuje się jej dziećmi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (95)
Zobacz także