Znajomy się wygadał. Mają poprosić o pomoc Hakiela

Gdzie Katarzyna Cichopek spędzi święta?
Gdzie Katarzyna Cichopek spędzi święta?
Źródło zdjęć: © East News

10.11.2022 08:38, aktual.: 10.11.2022 10:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od kiedy Katarzyna Cichopek ogłosiła, że jest w związku ze swoim redakcyjnym kolegą Maciejem Kurzajewskim, media śledzą każdy ich krok. Jeden z tabloidów miał dowiedzieć się, jak para spędzi nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Wiele osób już planuje zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Jak podaje "Super Express", opisujący "tajny plan" gwiazdorskiej pary, grudniowy czas miała zaplanować już Katarzyna Cichopek. Aktorka ma podobno nietypowy pomysł na spędzenie tegorocznych świąt.

Katarzyna Cichopek wyjedzie na święta?

Informatorka "Super Expressu" donosi, że tegoroczne święta mają być dla Katarzyny Cichopek zupełnie inne. To pierwsze, które spędzi jako oficjalna partnerka Macieja Kurzajewskiego. To jednak nie wszystko. Aktorka ma podobno opuścić kraj na okres świąt Bożego Narodzenia.

- Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były bardzo romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju – mówi źródło SE.

Tym bardziej, jeżeli lubi się podróże. A te szczególnie upodobała sobie Katarzyna Cichopek. Na świętowanie swoich 40. urodzin wyjechała razem z Maciejem Kurzajewskim do Izraela. Stamtąd ogłosili swój związek. – Kasia lubi wyjeżdżać na święta. To już tradycja, że w każdą Wielkanoc wyjeżdża gdzieś z dziećmi. Tak było w tym roku i tak samo będzie w kolejnym – dodaje informatorka.

Co z dziećmi?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 25 sierpnia tego roku rozwiedli się po 14 latach małżeństwa. Para doczekała się dwójki dzieci - starszy syn Adam ma 13 lat, a młodsza córka Helenka - 9. Z kim spędzą tegoroczne święta? Informatorka tabloidu podaje, że dzieci aktorki i tancerza Boże Narodzenie miałyby spędzić z tatą. – Marcin z wielką przyjemnością zajmie się dziećmi w czasie świąt – donosi.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel bardzo kochają swoje dzieci i starają się poświęcać im dużo czasu. Jeden tydzień dzieci pary spędzają z mamą, drugi z tatą. Tydzień świąteczny mają spędzić z tancerzem i jego nową wybranką - Dominiką. Nie znamy jednak szczegółów jego nowej relacji. Marcin Hakiel bardzo strzeże swojej prywatności. Wiadomo jednak, że ze swoją nową partnerką jest nierozłączny.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)
Zobacz także