Qaqwqwrqw

Ciężarną Natalię Klimas spotkała przykra sytuacja na poczcie. Pożaliła się internautom

Natalia Klimas w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie smutną historią o tym, co przydarzyło się jej na Poczcie Polskiej. Zdarzenie skomentowało wiele osób, a rzeczniczka poczty wystosowała specjalne oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Klimas w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą
Natalia Klimas w tym roku po raz pierwszy zostanie mamą (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Ostatnio Natalia Klimas opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, która miała miejsce na Poczcie Polskiej. Ciężarna aktorka ustawiła się w kolejce, po czym zapytała, czy może zostać obsłużona jako pierwsza ze względu na swój stan. Urzędniczka nie zgodziła się.

Swoim przykrym doświadczeniem podzieliła się z fanami na swoim profil na Instagramie oraz w programie rozrywkowym "Pytanie na śniadanie", w którym wystąpiła.

"Po 10 minutach czekania i denerwowania się w końcu odważyłam się podejść do pań i zapytać, czy kobiecie w zaawansowanej ciąży przysługuje pierwszeństwo w kolejce. Na co ta pani bardzo niesympatycznie burknęła 'u nas tak nie ma'. Spuściłam głowę i wróciłam do kolejki – zdradziła Klimas.

Internautki od razu zabrały głos w tej sprawie. Zaczęły ochoczo komentować i opowiadać swoje historie. "Będąc dwukrotnie w ciąży ani razu nie spotkałam się z życzliwością ze strony kobiet. W kolejkach przepuszczali mnie wyłącznie mężczyźni. Panie z ogromną żarliwością wysilały swoje szyje w odkręcaniu głowy tak, żeby na pewno mnie nie zauważyć" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Qaqwqwrqw

"Niesamowicie smutne jest to jak społeczeństwo reaguje na ciężarne kobiety. Sama doświadczyłam tego. Totalna znieczulica" - dodała kolejna osoba.

Wśród osób, które zabrały głos w sprawie tego, co wydarzyło się na Poczcie Polskiej, znalazła się także jej rzeczniczka prasowa, Justyna Siwek.

"Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację Panią Natalię oraz wszystkie kobiety, które spotkały się z niewłaściwym traktowaniem w naszych placówkach" - napisała w oświadczeniu skierowanym do serwisu Pudelek.pl przedstawicielka. "Obsługa kobiet ciężarnych czy osób z niepełnosprawnością ruchową to dla nas ważny temat, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby osoby te miały zagwarantowane pierwszeństwo obsługi - zarówno w zakresie przepisów, jak i praktyki".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw