ModaCo Beyonce włoży na koncert w Warszawie?

Co Beyonce włoży na koncert w Warszawie?

Co Beyonce włoży na koncert w Warszawie?

18.04.2013 09:29, aktual.: 18.04.2013 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trasa koncertowa Beyonce „The Mrs Carter Show” rozpoczęła się w poniedziałek koncertem w Belgradzie, a 25 maja w ramach Orange Warsaw Festival piosenkarka wystąpi w Polsce. Wiemy już w czym pokaże się na scenie.

Trasa koncertowa Beyonce „The Mrs Carter Show” rozpoczęła się w poniedziałek koncertem w Belgradzie, a 25 maja w ramach Orange Warsaw Festival piosenkarka wystąpi w Polsce. Wiemy już w czym pokaże się na scenie.

Poniedziałkowy koncert w Serbii Beyonce rozpoczęła wejściem na scenę w złotym, ozdobionym cekinami body, jednak to nie cekiny, a biust przyciągał uwagę publiczności – nieprawdziwy, tylko nadrukowany na ubraniu. Podczas koncertu gwiazda przebierała się dziewięciokrotnie. Pięć kreacji zaprojektował dla piosenkarki Peter Dundas.

– Projektowanie kostiumów dla Beyonce sprawia, że chce się biec do domu i szkicować. Jest jedną z najlepszych gwiazd do współpracy. Wie czego chce i co jest dla niej dobre, ale z szacunkiem podchodzi do kreatywnej pracy i nowych pomysłów. Myślę, że wyglądała niesamowicie w tych strojach, ale tak naprawdę trudno jest z nią coś zepsuć. Jest jedną z tych dziewczyn, które bez makijażu wyglądają nawet piękniej – powiedział brytyjskiej edycji „Vogue'a”. Dundas przy projektowaniu kostiumów dla Beyonce inspirował się swoją najnowszą kolekcją – jesień/zima 2013/2014.

Jeden ze strojów zaprojektowali dla Beyonce bracia Caten z Dsquered2.

Markę Dsquared2 założyli bracia bliźniacy, którzy nie dość, że są do siebie podobni jak dwie krople wody, to oprócz wspólnego nazwiska mają także bardzo podobne imiona. Jeden nazywa się Dean a drugi Dan. Duet bliźniaków-projektantów pracuje razem od zawsze i szybko zyskał uznanie największych światowych gwiazd, w tym sporej grupy muzyków. Dean i Dan Caten ubierali między innymi Britney Spears, Justina Timberlake'a, Ricky'ego Martina, czy Lennego Kravitza oraz zaprojektowali ponad sto pięćdziesiąt ubrań i akcesoriów na trasę koncertową Madonny „Drowned World Tour 2001”. Obaj panowie zagrali w teledysku Fergie „Clumsy” i w „I Gotta Feeling” Black Eyed Peas.

Wiosenno-letnia kolekcja Dsquared2 tak spodobała się Beyonce, że strój nią inspirowany zabrała ze sobą w trasę koncertową. Jak zdradzili mediom przedstawiciele marki „Beyonce zdecydowała się włożyć wyjątkową kreację przygotowaną specjalnie dla niej, zainspirowaną elementem z pokazu Glamzone wiosna/lato 2013”.

(nmk/pho)

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)