Co widzisz jako pierwsze? Na odpowiedź masz 10 sekund

Co widzisz jako pierwsze? Na odpowiedź masz 10 sekund

Co widzisz najpierw? To wiele o tobie mówi
Co widzisz najpierw? To wiele o tobie mówi
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
05.03.2024 21:53, aktualizacja: 06.03.2024 08:05

Obrazkowe iluzje optyczne często są podstawą do przeprowadzenia testu psychologicznego dla rozrywki. Oczywiście jego wyniki trzeba traktować z przymrużeniem oka, chociaż... Wielu internautów jest zaskoczonych trafnością tego opisu.

Złudzenia optyczne biją rekordy popularności na TikToku. Nagrania prezentujące zaskakujące ilustracje mają na celu odkryć pewne cechy naszej osobowości. Co w powyższej ilustracji zauważasz najpierw, ptaka czy egzotyczny owoc? Twoja odpowiedź jest nieprzypadkowa i ma zdradzać zaskakująco dużo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ptak czy owoc? Odpowiedź podaj od razu

Zagadka z iluzją optyczną pojawiła się na TikToki Mii Yilin. Użytkowniczka tej popularnej platformy społecznościowej bije rekordy popularności, właśnie dzięki takim rozrywkowym materiałom. Tym razem Mia zaprezentowała grafikę przedstawiającą połączenie ptaka z owocem liczi.

Według Yilin, jeżeli najpierw zobaczyliśmy wspomniany owoc, najprawdopodobniej zawsze przekładamy czyjeś potrzeby nad swoje własne. Staramy się najpierw zadowolić wszystkich wokół siebie, nawet jeśli oznacza to naruszenie naszej strefy komfortu. Twoim marzeniem jest znalezienie osoby, która będzie tak samo dbać o ciebie, jak ty dbasz o innych.

Co jeżeli naszym oczom na początku ukazał się ptak? Ma to świadczyć o tym, że w ciągu ostatnich lat w naszym życiu wydarzyło się naprawdę wiele. Masz problemy z zaufaniem, ponieważ wcześniej doświadczyłeś zdrady. Jednak głęboko w sobie skrywasz poczucie, że wokół jest tyle miłości i szczęścia, a ty tylko czekasz, aż staną się częścią i twojej codzienności.

"To dla mnie przerażające, że taki test tyle może zdradzić na mój temat"; "Widziałam jednocześnie ptaka i liczi. Wszystko się zgadza - dbam o ludzi, choć mam problemy z zaufaniem, ponieważ zostałam skrzywdzona" - przeczytamy wśród komentarzy internautów, którzy zdecydowali się obejrzeć nagranie do końca i przeprowadzić szybki psychotest na własnej skórze.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta