Widzisz na obrazku wodospad czy niedźwiedzia? Odpowiedź powie o tobie wiele

Widzisz na obrazku wodospad czy niedźwiedzia? Odpowiedź powie o tobie wiele

Co widzisz na obrazku?
Co widzisz na obrazku?
Źródło zdjęć: © TikTok | mia_yilin
20.02.2024 09:38, aktualizacja: 07.03.2024 09:53

Iluzje optyczne to nie tylko fascynujące zjawisko, ale również forma rozrywki, która zdobywa coraz większą popularność. Zdaniem twórców takich obrazków, to, co widzimy na nich jako pierwsze, może wiele nam powiedzieć o naszej osobowości. Takie przekonanie podziela również Mia Yilin, jedna z użytkowniczek TikToka, która na swoim profilu często udostępnia różnego rodzaju iluzje optyczne.

Dla wielu osób iluzje optyczne to przede wszystkim interesująca forma spędzania wolnego czasu. Istnieją jednak osoby, które w różnicach w postrzeganiu konkretnych obrazów widzą coś więcej - głębsze informacje o nas samych. Mia Yilin jest jednym z takich ludzi. Na swoim profilu na TikToku regularnie publikuje różne iluzje optyczne, które za każdym razem opatruje komentarzem tłumaczącym, co dany obrazek może mówić o osobowości osoby, która na niego patrzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niedawno Mia Yilin postanowiła podzielić się z innymi użytkownikami kolejnym nagraniem, które ponownie wzbudziło duże zainteresowanie wśród internautów.

W nagraniu tym przedstawiony jest obrazek, na którym można zauważyć wiele zieleni, drzewa i krzewy. Jednak zdaniem Mii, najważniejsze jest to, co widzimy w głębi obrazka, ponieważ to właśnie tamtejsze elementy mogą wiele nam powiedzieć o nas samych.

Wodospad

Jeśli na pierwszy rzut oka dostrzegasz w głębi obrazka wodospad, to - według Mii - jesteś osobą bardzo sympatyczną, która często stara się patrzeć na różne sytuacje z perspektywy innych osób.

- Jesteś również świetnym słuchaczem, co sprawia, że masz wielu przyjaciół. Czasami jednak irytujesz się, kiedy ludzie obarczają cię swoimi problemami, choć starasz się to ukryć - dodaje Mia.

Niedźwiedź lub panda

Jeżeli natomiast jako pierwsze zauważyłeś na obrazku niedźwiedzia lub pandę, to oznacza to, że mimo iż na zewnątrz wydajesz się bardzo sympatycznym człowiekiem, w rzeczywistości jesteś osobą powściągliwą i nie pozwalasz innym się do siebie zbliżyć.

- Prawdopodobnie wynika to z faktu, że w przeszłości zostałeś kilkakrotnie zraniony i nadal pracujesz nad odbudową zaufania do innych. Często zdarza ci się zbyt wiele myśleć, co bywa dla ciebie męczące - tłumaczy Mia.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Wielu internautów zgadzało się z tezami przedstawionymi przez autorkę, a większość z nich przyznała, że na obrazku zobaczyła niedźwiedzia lub pandę. Niektórzy jednak twierdzili, że jako pierwsze dostrzegli na obrazku psa, czego autorka nie uwzględniła w swojej interpretacji. "Jeśli widzisz psa, możesz się położyć i czekać na jedzenie" - napisał jeden z komentujących.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta