Liczy się pierwsza sekunda. To, co widzisz na obrazku, zdradza wiele

Co najpierw zauważasz na obrazku?
Co najpierw zauważasz na obrazku?

18.02.2024 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spójrz na ilustrację i powiedz, co od razu rzuca ci się w oczy. Pierwsze skojarzenie ma ujawniać ważne cechy naszej osobowości.

Łamigłówki matematyczne oraz iluzje optyczne cieszą się ostatnio ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Mia Yilin prowadzi konto na TikToku, które jest obserwowane przez tysiące internautów z całego świata. Niedawno Mia wrzuciła kolejną ilustrację, która ma odkrywać pewne cechy naszej osobowości.

Co widzisz najpierw? Poznaj prawdę o sobie

Szybki rzut oka na powyższą ilustrację ma nam uświadomić, w jaki sposób odbierają nas inni ludzie, a także jak radzimy sobie w towarzyskich sytuacjach. Łyżwiarz, czy może tłum lub las na drugim planie obrazka? Dowiedz się, o czym świadczą te odpowiedzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeżeli na samym początku zauważyliśmy las lub tłum, znajdujący się na dalszym planie ilustracji, prawdopodobnie przy pierwszym spotkaniu ludzie odbierają nas jako zdystansowaną osobę. Jednak jeśli tylko mają okazję lepiej cię poznać, odkrywają, że pierwsze wrażenie jest mylne. Tak naprawdę dla bliskich zrobisz wszystko, aby ich rozśmieszyć. Czasem złości cię, że nie dostajesz w zamian tego samego, ale nie sprawia to, że rezygnujesz ze swoich starań. Masz w sobie dużo ciepła. Twoją największą słabością są publiczne przemowy, których bardzo się boisz. Jednak w otoczeniu rodziny i przyjaciół, nigdy nie brakuje ci słów.

Co w przypadku, gdy najpierw zauważyłeś łyżwiarza? Jesteś w stanie dogadać się w zasadzie z każdą napotkaną osobą. Masz w sobie dużo zrozumienia i empatii, dzięki czemu łatwo się z tobą rozmawia. Jeżeli tylko chcesz, staniesz się świetnym liderem. Czasem zastanawiasz się, czy ludzie nie zbliżają się do ciebie i nie nawiązują kontaktu, tylko dlatego, że chcą coś w zamian. Te rozważania nie powstrzymują cię jednak od bycia bezinteresownym. Przyciągasz ludzi niczym magnes swoją charyzmą i urokiem osobistym. Masz w sobie wielkie pokłady dobroci.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)