Blisko ludziCo widzisz na tym obrazku? Odpowiedź mówi wiele o twojej osobowości

Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź mówi wiele o twojej osobowości

Na obrazku dostrzec można twarz kobiety lub mężczyzny
Na obrazku dostrzec można twarz kobiety lub mężczyzny
Źródło zdjęć: © TikTok
13.10.2022 14:59, aktualizacja: 13.10.2022 16:01

Iluzje optyczne i obrazy, z których się składają, mogą powiedzieć wiele o osobowości odbiorcy. Nie inaczej jest w przypadku poniższej ilustracji, która, zdaniem użytkowników mediów społecznościowych, ujawnia ukryte cechy charakteru. Wszystko zależy od tego, co zobaczymy w pierwszej kolejności, gdy zerkniemy na poniższy obrazek.

Najczęściej traktujemy iluzje optyczne jako zwykłą rozrywkę. Są jednak osoby, dla których ich zawartość jest intrygująca i daje możliwość dowiedzenia się o sobie czegoś więcej. Twórcy iluzji optycznych podkreślają, że w obrazkach zawartych jest kilka możliwości na ich prawidłowe odczytanie. W ten sposób możemy dowiedzieć się więcej o tym, jaką mamy osobowość. Prawdę o sobie poznamy w zależności od tego, na co odruchowo zwrócimy uwagę.

Ta iluzja optyczna podbija sieć

Obrazek opisujący osobowość odbiorcy udostępniła na TikToku Mia Yilin. Dziewczyna wyświetliła go w krótkim nagraniu i opowiedziała, co na niej widać. Ilustracja jest bardzo dokładna i trudno określić na pierwszy rzut oka, z jakich elementów się składa. Widzimy na niej zielone wzniesienie, dolinę, wodę, zachmurzone niebo oraz drzewa, które łączą się z twarzą dorosłej osoby oraz dziecka.

Zdaniem Mii różnice w charakterze patrzącej na ilustrację osoby można zauważyć, w zależności od tego, co zauważyła na pierwszy rzut oka. Opcje są dwie i dotyczą dorosłej postaci. Możemy bowiem określić jej płeć i dowiedzieć się, co ten wybór o nas mówi.

Kobieta

- Jeśli zauważyliście kobietę i dziecko, to znak, że jesteście delikatną, uczuciową osobą - mówi w nagraniu. - Nie przepadacie za konfliktami i staracie się ich unikać, jak tylko to jest możliwe. Rzadko się złościcie. Chyba że ktoś obraża waszych bliskich. Wtedy nie stoicie obok bezczynnie - komentuje.

Mia podkreśla, że osoby widzące na obrazku kobietę, są życzliwe, chętnie pomagają innym i robią to bezinteresownie. Inaczej sprawy się mają w przypadku tych, którzy na iluzji optycznej dostrzegli twarz mężczyzny.

Mężczyzna

- Zawsze chcesz być lepszy od innych, ale nigdy nie próbujesz podkładać im kłód pod nogi. Uwielbiasz za to ustalać dla siebie nowe cele, choć nieczęsto masz motywację, aby je osiągać - tłumaczy tiktokerka.

Twarz mężczyzny na obrazku powinna dać nam do zrozumienia, że jesteśmy typem ekstrawertyka, który chętnie poznaje nowe osoby. - Ludzie zwierzają ci się ze swoich sekretów, ponieważ wierzą, że mogą ci zaufać - dodaje Mia.

Iluzja optyczna zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Niektórzy z nich zauważyli, że obraz kryje trzecie, nieodkryte przez Mię, znaczenie. "Od razu w oczy rzuciła mi się postać kobiety w koronie drzew", "Czy wy też widzicie tę zieloną panią w liściach?" - komentowali nagranie.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta