Blisko ludziWystarczy 10 sekund. Przyjrzyj się i powiedz, co widzisz

Wystarczy 10 sekund. Przyjrzyj się i powiedz, co widzisz

Ta iluzja ma zdradzić o nas więcej, niż się wydaje
Ta iluzja ma zdradzić o nas więcej, niż się wydaje
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
05.10.2022 14:23

Quizy obrazkowe są częstą rozrywką internautów. Wedle założeń, niektóre z nich mogą nam całkiem sporo powiedzieć na temat naszej osobowości. Poniższa grafika ma być tego przykładem. Liczy się odpowiedź, która przyjdzie nam do głowy przed upływem 10 sekund.

Według twórców obrazkowych łamigłówek wystarczy czasem szybkie spojrzenie na iluzję optyczną, aby odkryć poszczególne cechy naszego charakteru. Zagadka z grafiką psów ma natomiast zdradzić coś wyjątkowego, a mianowicie nasz wiek psychologiczny. Obrazkowi należy się przyjrzeć przez dziesięć sekund, a następnie poszukać swojej odpowiedzi i zobaczyć, co ona dla nas oznacza.

Ile psów widzisz na obrazku? Policz i odkryj prawdę o sobie

Łamigłówka z psami, która szybko stała się viralem na TikToku, ma szybko określić nasz wiek psychologiczny. Co to dokładnie oznacza? Okazuje się, że to, na ile lat "czuje się" nasz mózg, wcale nie musi się pokrywać z naszym wiekiem biologicznym. Jak to sprawdzić? Wystarczy, że przyjrzymy się powyższemu obrazkowi przez dokładnie dziesięć sekund, a następnie porównamy swój wynik z poniższą listą.

Wiele różnych łamigłówek znajdziemy w sieci. Twórca tej poniższej twierdzi, że rekordzista sprostał zadaniu, polegającym na znalezieniu na obrazku robaka, w ciągu 30 sekund.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

  • Jeżeli zauważyliśmy cztery psy, mamy 20-25 lat i jesteśmy osobami otwartymi na nowe doświadczenia;
  • Kiedy naszym oczom ukazało się pięć psów, mamy 25-30 lat i stawiamy na rozwój osobisty;
  • Sześć psów oznacza, że mamy 30-40 lat i naszym priorytetem jest stabilizacja i spokój;
  • Siedem psów ma oznaczać, że mamy 10-20 lat, a naszą cechą charakterystyczną jest niewinność.

Wiele osób rozwiązuje podobne testy z przymrużeniem oka, jako formę zabawy. Spora część internautów twierdzi jednak, że w podobnych zabawach można znaleźć ziarenko prawdy i dowiedzieć się o sobie czegoś więcej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta