Trwa ładowanie...
holderName

Córka Jarosława Wałęsy przeszła operację serca. Musi jeszcze zostać w szpitalu

Jarosław, syn Lecha Wałęsy nie może doczekać się powrotu córki do domu. 8-miesięczna dziewczynka tydzień temu przeszła skomplikowaną operację serca. "Lekarze zrobili mojej córeczce echo serca i powiedzieli, że trzeba Leę jeszcze potrzymać w szpitalu" - powiedział Wałęsa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Córka Jarosława Wałęsy przeszła skomplikowaną operację serca
Córka Jarosława Wałęsy przeszła skomplikowaną operację serca (PAP)
holderName

Córka Jarosława Wałęsy przyszła na świat z wrodzoną wadą serca. Ostatnio 8-miesięczna Lea była poddana operacji w jednym z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce.

Lekarzom z Centrum Zdrowia Dziecka udało się zamknąć ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Następnie dziewczynka została przeniesiona na oddział intensywnej terapii. Obecnie znajduje się już na oddziale kardiochirurgii. Przez cały ten czas towarzyszy jej żona Jarosława Wałęsy, Ewelina.

Polityk musiał opuścić Międzylesie i z racji obowiązków wrócić do Gdańska. W rozmowie z "Super Expressem" powiedział: "Żona już mogła ponosić naszą córeczkę. Wszystko idzie w dobrym kierunku". "Już niebawem się zobaczymy i przytulę moje maleństwo" - wyznał Wałęsa.

holderName

Niespełna roczna córka Wałęsów nie może jeszcze opuścić Centrum Zdrowia Dziecka. "Lekarze zrobili mojej córeczce echo serca i powiedzieli, że trzeba Leę jeszcze potrzymać w szpitalu. Wyniki nie były zadowalające, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze" - tłumaczył europoseł PO.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla Agaty Dudy. Nam opowiada o współpracy z pierwszą damą

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName