Trwa ładowanie...

Córka Norbiego debiutuje muzycznie. Jak dziś wygląda Iga Dudziuk?

Iga Dudziuk wkrótce skończy 22 lata. Młoda dziewczyna poszła w ślady ojca i próbuje swoich sił w roli wokalistki. Muzyk bardzo kibicuje córce, która zawsze może liczyć na jego wsparcie.

Norbi wspiera córkę w jej wyborach Norbi wspiera córkę w jej wyborach Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4l6jt5
d4l6jt5

Iga Dudziuk jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa Norbiego. Od dawna widać było, że muzyka jest dla niej czymś więcej. Kiedy poinformowała tatę o tym, iż chce pójść w jego ślady, ten początkowo podchodził do pomysłu sceptycznie. Iga jednak nie żartowała, a miłość do śpiewania zaprowadziła ją do wydania pierwszego singla.

Iga Dudziuk jest młodą początkującą wokalistką

Drogę ku spełnieniu marzeń córki Norbiego możemy śledzić na jej oficjalnym Instagramie. Dudziuk nie kryje radości z pojawienia się pierwszej piosenki, dlatego z pewnością teraz na social mediach będzie jej znacznie więcej. Rąbka tajemnicy uchyliła w lipcu 2021 roku, wrzucając zdjęcie ze studia nagrań. Idze towarzyszył ceniony producent muzyczny Mateusz Krautwurst.

Dudziuk nie kryła podekscytowania - w końcu to waży moment na początku jej kariery muzycznej. Pierwsze informacje o wybranej przez Igę ścieżce zawodowej pojawiły się już w 2018 roku.

d4l6jt5

- Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu - opowiadał Norbi dla "Faktu".

Jak widać, Idze udało się przez lata trzymać obranego kierunku. Przy okazji mamy szansę zobaczyć, jak bardzo się zmieniła - to już dorosła młoda dama!

Iga Dudziuk niedługo skończy 22 lata

Dudziuk mieszkała w Olsztynie, gdzie uczęszczała do szkoły muzycznej, m.in. pobierając lekcje gry na skrzypcach. Uczestniczyła również w Autorskiej Szkole Musicalowej, organizowanej przez teatr Roma. Później zaczęła udzielać się w radiu.

Iga w tym roku kończy 22 lata Instagram
Iga w tym roku kończy 22 lataŹródło: Instagram, fot: Iga Dudziuk

O tym, że początkująca wokalistka chce dostać się na Akademię Muzyczną w Warszawie lub w Katowicach rok temu poinformował jej ojciec w wywiadzie dla "Vivy!". Przeglądając social media Igi można domyślić się, że rozpoczęła naukę w stolicy naszego kraju. Zeszłoroczna maturzystka tym samym odcięła się od dawnych pomysłów studiowania... chirurgii plastycznej.

Córka Norbiego poszła w jego ślady Instagram
Córka Norbiego poszła w jego ślady Źródło: Instagram, fot: Iga Dudziuk

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Norbi: "Mam ksywę Dziadu. To nie trzecia żona tak usadziła, to PESEL"

d4l6jt5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l6jt5