Trwa ładowanie...

Zielona przystań Cezarego Żaka. Aktor pokazał dom nad jeziorem

Cezary wraz z Katarzyną Żak, kiedy tylko potrzebują przerwy od zgiełku miasta, przenoszą się do swego domu, znajdującego się z dala od Warszawy. Kto by nie chciał mieć takiej ostoi w samym sercu Mazur?

Share
Katarzyna i Cezary Żak są małżeństwem od 1985 roku
Katarzyna i Cezary Żak są małżeństwem od 1985 roku Źródło: AKPA, fot: AKPA
d36iwta

Cezary Żak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Swoją przyszłą żonę poznał wiele lat temu na obozie konnym, gdy oboje studiowali na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Miłość zaprowadziła parę przed ołtarz w 1985 roku. Żakowie od lat obracają się w show-biznesie, dlatego fakt, że od czasu do czasu potrzebują od niego ucieczki w zupełności nie dziwi.

Dom na Mazurach był spełnieniem marzeń

Kiedy małżeństwo postanowiło, że potrzebują mieć miejsca, gdzie odpoczną od Warszawy, pani Katarzyna od razu zaczęła poszukiwania. Tak znalazła firmę "Zielony Dom", która zajmuje się energooszczędną budową. Po wybraniu odpowiedniej działki na Mazurach, ruszyły prace. W ten sposób powstała piękna posiadłość na wzgórzu, z widokiem na jezioro.

Długie wieczory Żakowie mogą spędzać na werandzie YouTube
Długie wieczory Żakowie mogą spędzać na werandzie Źródło: YouTube, fot: Zielone Domy energooszczędne i pasywne
d36iwta

- Debaty trwały długo. Chcieliśmy żeby był to dom drewniany, energooszczędny. Żeby był i nowoczesny, ale z nutą trochę wiejską, trochę prowansalską - tłumaczy w wywiadzie Katarzyna Żak. Para bardzo dba o prywatność, dlatego dokładna lokalizacja ich wymarzonej przystani nie jest znana.

Żakowie spędzają w domu na Mazurach każdą wolną chwilę YouTube
Żakowie spędzają w domu na Mazurach każdą wolną chwilę Źródło: YouTube, fot: Zielone Domy Energooszczędne i pasywne

Doskonałe miejsce na relaks i przerwę od zabieganego życia

Katarzyna i Cezary Żak przyjeżdżają do swej przystani tak często, jak czas im na to pozwala. Jest to idealna przestrzeń na naładowanie baterii i prywatne wakacje. W pobliżu jest kilka innych domostw, ale znajdują się w dość sporej odległości od posiadłości aktorów. Na Instagramie Katarzyny często można zobaczyć fragmenty zielonej przystani - jednym z ulubionych miejsc gwiazdy jest przestronny taras, z którego leżąc na kanapie, widzi chowające się za drzewami jezioro. Czego chcieć więcej?

Katarzyna i Cezary Żak to jeden z dłuższych związków w polskim show-biznesie

Małżeństwo żyje ze sobą w zgodzie od ładnych paru lat. Wspominając początki znajomości, pani Katarzyna w wywiadzie udzielonym "Gali" dodała, że ślub był dla obojga ucieczką z konserwatywnych domów. Aby zarobić na wymarzone wesele, młoda para wyjechała przed ślubem aż do Francji, gdzie przez cały miesiąc bardzo ciężko pracowała, skuwając tynki oraz malując pokoje i łazienki. Później za zarobione pieniądze, Żakom udało się zwiedzić Paryż i wyprawić zaplanowane wesele.

d36iwta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Cezary Żak o swoim największym życiowym sukcesie

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d36iwta

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36iwta
d36iwta