Trwa ładowanie...

Córka Siergieja Ławrowa przez wiele lat mieszkała w USA. To tam ją ukrywano

Jedyna córka szefa rosyjskiego MSZ Siergieja Ławrowa urodziła i wychowała się w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam przez kilkanaście lat była ukrywana przez ojca. Do Rosji wróciła jako dorosła kobieta. Jej życie prywatne jest dużą tajemnicą.

Share
Córka Siergieja Ławrowa przez wiele lat mieszkała w USA Córka Siergieja Ławrowa przez wiele lat mieszkała w USA Źródło: YouTube, fot: КАКИЕ НОВОСТИ ШОУ БИЗНЕСА
d2is0w4

Urodziła się w 1982 roku w Nowym Jorku jako córka Marii i Siergieja Ławrowów. Jej ojciec już wtedy działał w polityce - najpierw radzieckiej, a następnie rosyjskiej. Ekaterina Sergeevna Lavrova (Ławrowa), dziś znana po mężu jako Ekaterina Vinokurova, do momentu osiągnięcia dorosłości była ukrywana przez ojca. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a potem w Londynie. To tam zdobyła swoje wykształcenie.

Ekaterina Vinokurova - córka Siergieja Ławrowa

Maria Ławrowa starała się wpajać córce miłość do sztuki już od pierwszych lat. Ekaterina studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Studia magisterskie ukończyła w Londynie, do którego się później przeniosła. Na obu kierunkach i uniwersytetach nie posługiwała się swoim prawdziwym nazwiskiem.

Będąc w Londynie spotkała miłość swojego życia, Alexandra Vinokurova, syna jednego z najpotężniejszych i najbogatszych mężczyzn w światowej branży farmaceutycznej. Zakochani zdecydowali się na ślub. W 2008 roku pobrali się podczas uroczystości zorganizowanej w Rosji. Na liście gości znalazły się same największe nazwiska z kraju.

d2is0w4

Córka Ławrowa przeniosła się do Moskwy

Ekaterina postanowiła przenieść się razem z mężem do Moskwy. W 2010 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna. Według informacji podanych przez rosyjskie media, mają także córkę. Ławrowa miała wielkie możliwości i propozycje, aby pracować za granicą. Z żadnej z nich nie skorzystała. Chciała zostać i wychowywać dzieci w Rosji.

Ekaterina przez dziesięć lat pracowała w domu aukcyjnym Christie's, gdzie swego czasu była nawet dyrektorką. Później jednak zrezygnowała i założyła własną firmę. Dziś zajmuje się dziełami sztuki i jest pośredniczką pomiędzy kolekcjonerami a artystami.

Nigdy nie angażowała się w politykę. Jedyne wypowiedzi, jakich udzielała, dotyczyły edukacji. W rozmowach podkreślała, że jest wdzięczna ojcu za pomoc, wsparcie i naukę determinacji i pewności siebie. Twierdzi, że jej sukcesy są wynikiem jego wychowania.

d2is0w4

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wystąpienie Zełenskiego w PE. "To był moment historyczny"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2is0w4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2is0w4
d2is0w4