WP

Crocsy na lato dla rodziny. Wygodne, lekkie, niezastąpione

Crocsy cieszą się ogromną popularnością. Jedni je kochają, bo to lekkie, trwałe i wygodne buty, inni zaś nienawidzą za kontrowersyjną estetykę. Jedno jest pewnie — to najwygodniejsze buty świata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie zapomnij zabrać ich na wakacje - nad wodą crocsy są niezawodne
Nie zapomnij zabrać ich na wakacje - nad wodą crocsy są niezawodne (Shutterstock.com)
WP

Idealne buty na lato

Lekkie i praktyczne modele butów Crocs zaskoczą cię licznymi fasonami i kolorami. Klasyczne crocsy są dostępne z rozmaitym wykończeniem detali, kontrastowymi paskami, przypinkami i odmianami. Kolejne wersje tych butów zmieniały się od dość topornych chodaków i z czasem doczekały się całkiem ładnych modeli. Dzięki temu nie są już tylko obuwiem, które nosimy koło domu.

Shutterstock.com
Podziel się
WP

Nie tylko klasyczne

Crocsy to nie tylko klapki z paskiem, który można założyć na piętę. Doczekały się odmian w kilku kategoriach obuwia. Kalosze Crocs dostaniemy w wersji dla całej rodziny, a wybór sandałów i klapków na lato doczekał się już eleganckich wersji oraz kolekcji sygnowanych znanymi nazwiskami np. Drew Barrymore.

Shutterstock.com
Podziel się

Lekkie jak piórko

Komfort crocsów wynika z zastosowania przy ich produkcji lekkiego tworzywa, które równocześnie nie jest sztywne, jak w przypadku plastikowych klapków i dobrze amortyzuje kroki.

WP

Jedną z charakterystycznych cech crocsów jest zabudowany przód, dzięki któremu stopy mniej się brudzą i wygodny pasek, który założymy za piętę. Jeśli chcesz, możesz nosić je jako klapki, a kiedy musisz przyspieszyć, zmienią się w wygodne buty.

Crocsy dla dzieci

Buty Crocs to jedne z najpopularniejszych letnich butów dla dzieci. Łatwo się je zakłada, bo nie mają sznurowań, są przewiewne i można w nich biegać do woli. Co ważne, są to idealne buty, w których pobrodzimy brzegiem morza lub jeziora, bez obaw o to, że ostry kamyk skaleczy stopę. Wyschną błyskawiczne, a w charakterystyczne dziurki można wpiąć kolorowe przypinki.

WP
Shutterstock.com
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP