GwiazdyCzas jest dla niej łaskawy. Jaki jest sekret urody Izabelli Scorupco?

Czas jest dla niej łaskawy. Jaki jest sekret urody Izabelli Scorupco?

Izabella Scorupco "zatrzymała" czas.
Izabella Scorupco "zatrzymała" czas.
Źródło zdjęć: © AKPA
09.03.2021 12:36

Izabella Scorupco swego czasu była prawdziwą gwiazdą. Zasłynęła rolą u boku Pierce’a Brosnana w filmie "GoldenEye", a później pojawiła się jako Helena w "Ogniem i mieczem", gdzie pojawiła się przy Michale Żebrowskim. Choć Scorupco ma już 50 lat, czas dla gwiazdy okazał się naprawdę łaskawy.

Niewątpliwa uroda Izabelli Scorupco pomogła jej w rozwoju karierze zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jeszcze jako nastolatka zagrała w szwedzkim melodramacie, a następnie spróbowała swoich sił także w modelingu. Scorupco zagościła na okładkach takich magazynów jak: "Vogue", "Elle" czy "Glamour". Teraz gwiazda rzadko pojawia się na ekranie i w kolorowych magazynach, za to z chęcią udziela się w mediach społecznościowych.

Prosty sekret urody Scorupco

Wiele osób zastanawia się, gdzie tkwi sekret pięknej urody Izabelli Scorupco. Jak się okazuje, najważniejszym czynnikiem, na jaki zwraca szczególną uwagę modelka i aktorka jest po prostu sen. Gwiazda uważa, że wysypianie się jest najważniejszym elementem, który bezpośrednio wpływa na regenerację ciała i umysłu.

"Najważniejszy jest sen, a tego zawsze mi mało, bo sama jestem nocnym markiem. Gdzieś tam w środku marzy mi się bycie gwiazdą rocka, którą nie jestem. Zaczynam pracować o 23, moje komórki zaczynają wtedy funkcjonować, odpisuję na e-maile, pracuję kreatywnie i piszę. Rano muszę odwieźć dzieci do szkoły o godz. 6 rano, więc nie mam czasu na sen. Ale to właśnie sen i picie dużej ilości wody są najważniejsze dla kobiety" - powiedziała w rozmowie z "La Mode".

Jak widać doskonałe nawilżenie skóry od środka poprzez regularne nawodnienie i mocny sen pomagają Scorupco w utrzymaniu urody na dłużej. Patrząc na zdjęcia, jakie zamieszcza na Instagramie można szybko wywnioskować, że stara się jeść zdrowe i jak najmniej przetworzone produkty. Aktorka z chęcią korzysta także z siłowni, gdzie spala zbędne kalorie. Co ciekawe, Scorupco lubi trenować także boks.

Aktorka wyznaje jedną prostą zasadę: nie ukrywa swojego wieku. Zdaje sobie sprawę z upływającego czasu, ale nie jest to dla niej nic strasznego, bo pogodziła się ze zmianami. Według Scorupco przemijanie jest kolejnym etapem każdego życia i należy odnaleźć w tym radość.

"Doświadczenia malują się na naszej twarzy i kobiety powinny być z tego dumne, celebrować zmarszczki" - powiedziała kiedyś na łamach "Gali".
Źródło artykułu:WP Kobieta