Czekoladki z własnym zdjęciem. Dla babci, dla mamy, dla każdego

Czekoladki z własnym zdjęciem. Dla babci, dla mamy, dla każdego

Czekoladki z własnym zdjęciem. Dla babci, dla mamy, dla każdego
Źródło zdjęć: © iStock.com | limpido
10.01.2019 11:31, aktualizacja: 10.01.2019 12:53

Brak pomysłu na prezent? Pomyśl o czekoladkach z własnym zdjęciem. Taki upominek to pyszne łakocie i opakowanie, które obdarowana osoba zapamięta na długo. Teraz możecie sami zaprojektować efektowne pudełko.

Słodycze w personalizowanym opakowaniu

Czekolady i czekoladki w efektownym opakowaniu to świetny upominek i dodatek do większych prezentów. Jeśli wieczko ozdobi zdjęcie twoje i obdarowanej osoby, a w środku znajdą się smakowite czekoladki w wielu smakach - upominek będzie mieć indywidualny charakter.

Personalizacja prezentu z wykorzystaniem własnego zdjęcia to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jeśli złożysz zamówienie do 18 stycznia, czekoladki zostaną dostarczone przed zbliżającym się świętem. Zdigitalizowana fotografia ślubna, zdjęcie z młodości lub kreatywnie wykorzystana rodzinna fotka – to tylko niektóre możliwości. Wybrane zdjęcie może ozdobić tabliczkę czekolady, telegram o różnej liczbie literek lub pudełko pralin. Do wyboru mamy różne kolory opakowań i wielkości czekoladowych upominków.

Jak powstaje personalizowany upominek?

Aby stworzyć własne opakowanie czekoladek ze zdjęciem, będziemy potrzebować odrobiny twórczej inwencji. Kreator opakowań on-line pozwoli wybrać jedno z wielu pięknych zdjęć z gotowej galerii lub wstawić własne o odpowiednich wymiarach i rozdzielczości. Do zdjęcia możemy dobrać okazjonalny tekst lub życzenia, które napiszemy wybraną czcionką w ulubionym kolorze. W trakcie tworzenia opakowania będziemy mieć podgląd finalnego efektu.

Nie tylko na Dzień Babci i Dziadka

Jest wiele okazji na wykorzystanie personalizowanego prezentu. Para młoda, którą z okazji ślubu obdarujemy wyjątkowym telegramem z życzeniami, na pewno dobrze zapamięta miły gest, a pralinki ze zdjęciem zespołu zapadną w pamięć osobie, która zmienia pracę. Nawet zdjęcie ulubionego psa lub kota może być inspiracją do stworzenia wyjątkowego prezentu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (7)