Trwa ładowanie...

Czy młodsza panna Moss dorówna sławą swojej starszej siostrze?

Świat mody zwrócił na nią uwagę oglądając zdjęcia Mario Testino ze ślubu Kate, gdzie Lottie była jedną z 15 druhen.

Share
Czy młodsza panna Moss dorówna sławą swojej starszej siostrze?
Źródło: newspix.pl
d2moj31

Moss, ale nie Kate a Charlotte. Świat mody zwrócił na nią uwagę oglądając zdjęcia Mario Testino ze ślubu Kate, gdzie Lottie była jedna z 15 druhen. Już wtedy Storm Models, czyli ta sama agencja, która odkryła jej siostrę w wieku 14 lat na lotnisku JFK w Nowym Jorku, chciała wziąć ją pod swoje skrzydła. Jednak wtedy pomysł ten spotkał się ze zdecydowanym sprzeciwem ze strony rodziny Charlotte, dziewczynka miała bowiem dopiero niespełna 13 lat.

Od tego czasu minęły 4 lata, zmieniło się podejście do tematu zarówno nastolatki, jak i jej rodziców, a zdjęcia Lottie w dniu jej 16. urodzin zadebiutowały na stronie agencji Strom w sekcji New Face. Czy odniesie sukces na miarę boskiej Kate, z którą oprócz nazwiska łączy ją także niezbyt wysoki wzrost (Kate 168 cm, Lottie 165 cm), a dzieli zdecydowanie bardziej komercyjna uroda, zobaczymy.

d2moj31

Przyrodnia siostra 41-letniej Moss aktywnie rozbudowuje swoje portfolio i jak widać, Kate wykorzystuje swoje koneksje, aby spełnić marzenia ukochanej Lottie. 17-latka ma już na swoim koncie kampanię dla Calvin Klein Jeans oraz dla RED Valentino. Z obiema firmami przez lata współpracowała Kate... Mała Moss pojawiła się także na wybiegu u Sonii Rykiel, a sesje z jej udziałem można było podziwiać w magazynach “Dazed & Confused” oraz w “Teen Vogue”.

Coraz częściej Lottie bywa także na branżowych imprezach, czy to w towarzystwie sławnej siostry czy też sama. Ostatnio zobaczyć można ją było na garden party zorganizowanym przez Ralpha Laurena i Vogue'a oraz na imprezie galerii Serpentine.

Czy prezentuje się jak modelka? Oceńcie sami.

d2moj31

Podziel się opinią

Share
d2moj31
d2moj31