Blisko ludziDagmara Kaźmierska wspomina wakacje. Pokazała się bez mocnego makijażu

Dagmara Kaźmierska wspomina wakacje. Pokazała się bez mocnego makijażu

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez mocnego makijażu
Dagmara Kaźmierska pokazała się bez mocnego makijażu
Źródło zdjęć: © Instagram | Dagmara Kaźmierska
29.01.2022 15:01, aktualizacja: 29.01.2022 15:22

"Królowa życia" postanowiła uciec z naszego pochmurnego kraju i wybrała się do miejsca, gdzie słońce praktycznie nie przestaje świecić. Kaźmierska podczas wyjazdu nie zawracała sobie głowy nakładaniem zbyt wielu kosmetyków kolorowych - i bardzo słusznie! Dzięki temu fani mogą zobaczyć Dagmarę w nieco bardziej naturalnej odsłonie.

Dagmara Kaźmierska stała się gwiazdą "Królowych życia". Celebrytka nie kryje się z tym, że pozyskana w programie popularność ją cieszy. Z tego też powodu na Instagramie Kaźmierskiej regularnie pojawiają się wpisy. Stąd też wiadomo, że Dagmara spędziła trochę czasu na Zanzibarze. W tej odsłonie obserwatorzy "Królowej" mogli jej jeszcze nie widzieć.

Dagmara Kaźmierska pozdrawiała fanów z Zanzibaru. Do zdjęć pozowała prawie bez makijażu

Osoby, które śledzą na Instagramie barwne życie Kaźmierskiej, z pewnością już wiedzą, że odbyła daleką podróż. Okazuje się, że celebrytka nie spędzała czasu jedynie na leniwym plażowaniu. Dagmara zdecydowała się również na działalność charytatywną, w ramach której pomagała dzieciom mieszkającym na wyspie. W tym momencie takie błahe sprawy jak makijaż schodzą na dalszy plan. Kaźmierska bardzo rzadko pokazuje się w tak naturalnej odsłonie; głównie kojarzona jest z dość mocnym makijażem. Tymczasem na Zanzibarze możemy zobaczyć jej zupełnie inną stronę. Uśmiechnięta na zdjęciach Dagmara jedynie delikatnie podkreśliła swą urodę i wygląda pięknie.

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu
Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu © Instagram | Dagmara Kaźmierska

"Królowa życia" nie raz zaskoczyła swoich fanów

Kaźmierska nie pierwszy raz podkreśliła, że nie boi się wszelkich zmian wizerunkowych. Nie tak dawno celebrytka postanowiła nieco odświeżyć wygląd i wybrała się do fryzjera, gdzie przeszła niewielką metamorfozę. Dagmara postanowiła lekko podciąć włosy i odświeżyć kolor. Zamiast prostych pasm pojawiły się ładnie podkręcone fale oraz pięknie ułożona grzywka. Fanów mocno zaskoczył fakt, że decyzja o zmianie pojawiła się nagle - Kaźmierska, zamiast poczekać na powrót do kraju, gdzie udałaby się do sprawdzonego fryzjera, nie czekała z decyzją i wybrała się do salonu w Egipcie, gdzie wówczas spędzała wakacje.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 10.02.2022 r.