Trwa ładowanie...
d3mgoeu

Danuta Holecka w ciekawej stylizacji. "Wiadomości" prowadziła w krawacie

Danuta Holecka wzbudziła niemałe emocje swoim strojem w niedzielnym wydaniu "Wiadomości". Czarne spodnie i marynarka nikogo nie zdziwiły, ale dodany do nich krawat już tak. Dziennikarka TVP zmieniła też fryzurę, z której jest najbardziej znana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Danuta Holecka zaskoczyła widzów "Wiadomości"
Danuta Holecka zaskoczyła widzów "Wiadomości" (ONS.pl)
d3mgoeu

Danuta Holecka – "Wiadomości"

Danuta Holecka to najbardziej rozpoznawalna twarz Telewizji Polskiej pod rządami Jacka Kurskiego. Po powitaniu go na Woronicza Holecka spotkała się z dużą niechęcią ze strony części kolegów oraz widzów, zarzucających jej od tamtej pory stronniczość. Jej to wyraźnie nie przeszkadza – doceniona za oddanie stacji, awansowała niedawno na szefową "Wiadomości".

d3mgoeu

Internauci śledzący jej poczynania nie mogli się nadziwić, gdy w niedzielę 8 września Holecka pojawiła się na antenie TVP. Powodem zaskoczenia była jej stylizacja. Dziennikarka, która zwykle pokazuje się w zestawie spodnie-marynarka, dodała do niego krawat. Ponadto upięła włosy, zaczesując grzywkę na bok. To coś nowego – w końcu od lat Holecką kojarzymy z zupełnie innej fryzury.

W mediach społecznościowych zawrzało. Widzowie podzielili się na dwa obozy. "Legenda miejska głosi, że Danuta Holecka po godzinach udziela lekcji stepowania", "Holecka osiąga nowy poziom, tym razem w kreacji na prezesa" – śmiali się jedni. Drudzy wzięli gwiazdę TVP w obronę, pisząc choćby, że "pokazała klasę" i "tak powinna wyglądać prezenterka serwisu informacyjnego w każdej stacji".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3mgoeu

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d3mgoeu

Podziel się opinią

Share
d3mgoeu
d3mgoeu