Blisko ludziDavid Beckham został drużbą ojca. Panowie mają za sobą trudną przeszłość

David Beckham został drużbą ojca. Panowie mają za sobą trudną przeszłość

David Beckham został drużbą ojca
David Beckham został drużbą ojca
Źródło zdjęć: © Instagram | David Beckham
14.12.2021 10:21

Jak donosi magazyn "The Mirror" popularny piłkarz spełnił obowiązki świadka. Ted Beckham powiedział "tak" po raz drugi. Jego wybranką jest znana brytyjska prawniczka i wykładowczyni Hilary Meredith.

Rodzina Beckhamów właśnie się powiększyła, a to za sprawą ślubu seniora rodu, Teda Beckhama, z Hilary Meredith. Jak donoszą brytyjskie media, uroczystość była kameralna. Rodzina zaprosiła jedynie najbliższe osoby, aby zachować prywatność. Drużbą pana młodego był nie kto inny, jak jego znany syn, David Beckham.

Ojciec Davida Beckhama ponownie żonaty. Brytyjskie gazety rozpisują się na temat uroczystości

Davida Beckhama z powodu ponownego ożenku ojca czekały specjalne zadania. Jako drużba, niósł przyszłym małżonkom obrączki. Podczas uroczystości już po ogłoszeniu nowożeńców mężem i żonż, David wygłaszał własne przemówienie skierowane do ojca, jego wybranki oraz zgromadzonych gości.

Według informacji pozyskanych przez "The Mirror" oraz "The Sun" Ted Beckham oraz Hilary Meredith postawili na świętowanie w niewielkim, zaufanym gronie. Panna młoda miała trzy druhny: córkę Charlotte, kuzynkę Francescę oraz Harper, czyli córkę Victorii i Davida Beckhamów. Na ważne wydarzenie David zabrał również synów - Cruza oraz Romeo. Zabrakło jednak najstarszego syna piłkarza, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych. Ślub odbył się w jednym z zabytkowych kościołów w londyńskiej dzielnicy Temple.

Relacje Davida Beckhama z ojcem nie zawsze były dobre

Drużbowanie Davida na ślubie ojca może lekko dziwić osoby, które znają historię obu panów. A nie należy ona do prostych i przyjemnych. Okazuje się, że Ted miał wobec syna poważne zarzuty, które wiązały się z rozpadem pierwszego małżeństwa starszego Beckhama. Ojciec piłkarza obwiniał za to przykre zdarzenie syna!

"Cały szum, cały stres, cała uwaga - to nie był świat, do którego byliśmy przyzwyczajeni i był bardzo trudny. Nie sądzę, żebyśmy byli na to naprawdę przygotowani" - napisał Ted Beckham w autobiografii, która nosi tytuł "David Beckham My Son".

Rozwód ojca Davida z jego matką Sandrą miał miejsce w 2002 roku. Piłkarz nie był w stanie pogodzić się z decyzją rodziców, przez co jego relacje z ojcem stały się bardzo napięte, a w zasadzie niemal ich nie było - przez lata panowie nie utrzymywali ze sobą żadnego kontaktu. David i Ted pogodzili się dopiero w 2007 roku, zaraz po tym, jak Ted Beckham trafił do szpitala w wyniku ataku serca.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także