Trwa ładowanie...
d1hxiz4

Dawid Ogrodnik w świecie disco polo

Trwają przygotowania do realizacji filmu "Disco Polo". W jednej z ról zobaczymy znanego z "Jesteś Bogiem", "Chce się żyć" i "Idy" Dawida Ogrodnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Ogrodnik w świecie disco polo
(AKPA)
d1hxiz4

Trwają przygotowania do realizacji filmu "Disco Polo". W jednej z ról zobaczymy znanego z "Jesteś Bogiem", "Chce się żyć" i "Idy" Dawida Ogrodnika. Na planie "Disco Polo" stawią się również Joanna Kulig, Andrzej Chyra, Janusz Gajos, Piotr Głowacki i Aleksandra Hamkało. Reżyserią zajmie się Maciej Bochniak, autor głośnego dokumentu "Miliard szczęśliwych ludzi", opowiadającego o zespole Bayer Full.

Zdjęcia realizowane będą w sierpniu, m.in. w miasteczku westernowym Silverado City w Bożejewiczkach koło Żnina, kamieniołomie w Piechcinie, a także na pałuckiej wąskotorówce oraz w Bydgoszczy, Łebie i Warszawie i okolicach.

Obecnie trwają castingi. Niedawno chętni do udziału w filmie mogli spróbować swoich sił przed ekipą w Łebie, teraz, 5 i 6 lipca mogą zgłosić się na castingi w Żninie i Bydgoszczy. Poszukiwanych jest kilkaset osób.

Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku lat 90. Twórcy chcą pokazać początki disco polo, ale też i historię przyjaźni i marzeń. Premiera planowana jest na rok 2015.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Pierce Brosnan z niezniszczalnymi*

* "Omen" powraca*

* Zendaya nie będzie jednak Aaliyah*

d1hxiz4

Podziel się opinią

Share
d1hxiz4
d1hxiz4