Dla wielu to najpiękniejsza kobieta świata. Dziś kończy 59 lat

Dla wielu to najpiękniejsza kobieta świata. Dziś kończy 59 lat

30 września 2023 roku Monica Bellucci kończy 59 lat
30 września 2023 roku Monica Bellucci kończy 59 lat
Źródło zdjęć: © AKPA
30.09.2023 10:55, aktualizacja: 30.09.2023 13:06

Monica Bellucci jest najpopularniejszą w tej chwili włoską aktorką, uznawaną za godną następczynię wielkich gwiazd, takich jak Sophia Loren. Mało kto jednak wie, że ma za sobą dwa rozwody, a obecnie jest związana z popularnym, amerykańskim reżyserem. 30 września 2023 roku kończy 59 lat.

Ikona piękna, najbardziej pożądana kobieta. Tak od wielu lat mówi się o włoskiej aktorce Monice Bellucci, która karierę rozpoczęła od modelingu. Na ekranie zadebiutowała natomiast w 1990 roku. Choć wystąpiła w wielu produkcjach włoskich i francuskich, światową rozpoznawalność przyniosła jej tytułowa rola Maleny w filmie z 2000 roku.

Monica Bellucci ma za sobą dwa rozwody

Monica Bellucci nie dzieli się publicznie wątkami z życia prywatnego. Nie oznacza to jednak, że nic na ten temat nie wiadomo. Wręcz przeciwnie. Pierwszym mężem włoskiej aktorki był fotograf Claudio Bassa, którego poślubiła w styczniu 1990 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i dość szybko zakończyło się rozwodem.

Choć w międzyczasie spotykała się z kilkoma mężczyznami, w 1996 roku Bellucci poznała francuskiego aktora Vincenta Cassela, z którym wystąpiła razem w filmie "Apartament". Stworzyła z nim wówczas jedną z najpopularniejszych par na świecie. Pobrali się już trzy lata później. W 2004 roku powitali na świecie córkę Devę. W 2010 roku - drugą córkę, Léonie. Do ich rozwodu doszło pod koniec sierpnia 2013 roku.

Monica Bellucci i Vincent Cassel w 2006 roku
Monica Bellucci i Vincent Cassel w 2006 roku© Getty Images | Richard Lewis

Druga córka pary nie pojawia się publicznie z rodzicami. Pierwsza natomiast robi karierę w modelingu. 19-letnia obecna Deva stała się m.in. twarzą kampanii Dolce & Gabbana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To z nim spotyka się Monica Bellucci

Były mąż Monici Bellucci związał się po rozwodzie z młodszą o 31 lat modelką Tiną Kunakey, z którą ma kilkuletnią córkę Amazonie. Bellucci natomiast przez długi czas nie pojawiała się u boku żadnego mężczyzny. W lutym 2023 roku potwierdziła jednak swój związek z amerykańskim reżyserem Timem Burtonem, byłym partnerem Heleny Bonham Carter. Ich relacja do dziś pozostaje tajemnicza. Żadne z nich nie komentuje tej relacji.

Monica Bellucci i Tim Burton
Monica Bellucci i Tim Burton© Getty Images

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.