DomSalonTak wygląda dom Anny Dereszowskiej. Wystrój robi wrażenie

Tak wygląda dom Anny Dereszowskiej. Wystrój robi wrażenie

Anna Dereszowska chętnie pokazuje kadry ze swojego domu na Mazurach
Anna Dereszowska chętnie pokazuje kadry ze swojego domu na Mazurach
Źródło zdjęć: © Instagram | dereszowska
27.03.2022 12:18, aktualizacja: 11.07.2022 12:56

Anna Dereszowska razem z najbliższymi postanowiła przenieść się jakiś czas temu z Warszawy do mazurskiej miejscowości. Budowa domu została pokazana w programie "Budując marzenia", gdzie uwieczniono wszystkie etapy tworzenia nowego gniazdka. Jak wygląda efekt? Fani nie mogą się nachwalić.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak kilka miesięcy temu wzięli udział w produkcji TVN i TVN Style – programie "Budując marzenia". Aktorka wraz ze swoją rodziną pod okiem kamer pokazywała, jak wygląda każdy etap budowy i urządzania jej nowego domu na Mazurach.

- To rodzinny projekt, bo realizujemy go z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszej i naszych dzieci. Robimy to z myślą, żeby tam spędzać jak najwięcej czasu, żeby tam była nasza przestrzeń. Pracujemy nad tym od ponad roku. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem formalności. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu - opowiadała Dereszowska w "Dzień dobry TVN".

Dom Anny Dereszowskiej robi wrażenie

Anna Dereszowska dzisiaj mieszka już w swoim mazurskim gniazdku, z którego chętnie chwali się różnymi kadrami ze swojej codzienności. Przy okazji pokazuje, jak wygląda jej dom, który tak starannie urządzała. Efekt naprawdę robi wrażenie.

Aktorka zdecydowała się na naturalne materiały, takie jak surowe drewno, beton i cegłę, dzięki którym łączy nowoczesność z bardziej tradycyjnymi i ciepłymi rozwiązaniami. Postawiła także na ciepłe, stonowane kolory – przede wszystkim beże, brązy, szarości i biel, co sprawia, że wnętrze robi się bardzo przytulne. W salonie pojawił się także kominek, który również dodaje uroku. Aktorka pomyślała też o miejscu do zabawy i relaksu - w salonie znalazły się piłkarzyki.

Tak wygląda dom Anny Dereszowskiej. Kuchnia i łazienka zachwycają

W swojej kuchni Dereszowska postawiła na surowość i minimalizm. Nie obawiała się ciężkich, kamiennych blatów i zabawy ciemniejszymi kolorami. Nie są one jednak przytłaczające - doskonały efekt to skutek dużego okna, które wpuszcza wiele światła i ociepla pomieszczenie. Do tego aktorka postawiła na surowe drewno oraz mozaikę, która ożywia wnętrze.

Anna Dereszowska postawiła na kamienny blat i drewnianą ścianę
Anna Dereszowska postawiła na kamienny blat i drewnianą ścianę© Instagram | dereszowska

W bardzo podobnym klimacie utrzymana jest łazienka. Aktorka postawiła w niej na minimalizm. Wrażenie na fanach zrobiły przede wszystkim designerska wanna i umywalka.

Kamienny zlew spodobał się fanom aktorki
Kamienny zlew spodobał się fanom aktorki© Instagram | dereszowska

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta