Trwa ładowanie...

Donald Tusk spaceruje wzdłuż plaży. Polityk uwiecznił romantyczny widok

Donald Tusk nie ukrywa przywiązania do rodzinnego Trójmiasta. Były premier stara się jak najczęściej odwiedzać bliskich i korzystać z uroków życia blisko morza. Ostatnio pokazał, jak wygląda sopocka plaża po zmroku.
Share
Donald Tusk
Donald TuskŹródło: ONS
d4fxh5d

Donald Tusk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce. Po wielu latach przynależności do Platformy Obywatelskiej i pełnieniu funkcji premiera został wybrany na Przewodniczącego Rady Europejskiej, a następnie na Przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej.

Wejście na międzynarodową scenę polityczną wiązało się z wyprowadzką z Polski. Donald Tusk przeniósł się do Brukseli i tam prowadzi codzienne życie, ale jednocześnie stara się regularnie odwiedzać rodzinne Trójmiasto. Polityk urodził się w Gdańsku i to tam stworzył dom dla swojej żony oraz dorosłych już dzieci.

Obecnie były premier przebywa w Sopocie i docenia możliwość odpoczynku w dobrze znanych mu miejscach. Na Instagramie Donalda Tuska pojawiło się zdjęcie sopockiej plaży, które polityk zrobił po zmroku.

d4fxh5d

"W Sopocie nawet trzynastego w piątek jest pięknie. Nie damy się zarazie, depresji ani złym ludziom" - napisał. Nie da się ukryć, że Donald Tusk prawdopodobnie miał na myśli partię rządzącą, która w ostatnich czasach podjęła wiele kontrowersyjnych decyzji, a były premier jest ich przeciwnikiem.

Dr Anna Parzyńska chce nadal pomagać kobietom. Ginekolog mówi, jaki ma pomysł na obejście wyroku TK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4fxh5d

Podziel się opinią

Share
d4fxh5d
d4fxh5d