Blisko ludziDorota Chotecka wstawiła zabawne wideo z mężem. Fani porównują Radosława Pazurę do szalonego naukowca z "Powrotu do przyszłości"

Dorota Chotecka wstawiła zabawne wideo z mężem. Fani porównują Radosława Pazurę do szalonego naukowca z "Powrotu do przyszłości"

Radosław Pazura na filmie przypomina postać z kultowego filmu
Radosław Pazura na filmie przypomina postać z kultowego filmu
Źródło zdjęć: © AKPA | Gałązka
08.09.2022 10:44

Na Instagramie Dorota Chotecka podzieliła się z fanami wideo, na którym widać jak para przygotowuje opał na zimę. Choć istotą nagrania miała być prezentacja rąbania drewna, fani zwrócili uwagę na jeden szczegół. Radosława Pazurę porównali do dr Emmetta Browna z "Powrotu do przyszłości". Chodzi o jego fryzurę.

Dorota ChoteckaRadosław Pazura są przykładem na to, że osoby działające w show-biznesie mogą stworzyć szczęśliwe i trwałe związki. Aktorzy są ze sobą przeszło 32 lata. W mediach społecznościowych dzielą się radościami dnia codziennego i pokazują, że niegasnące między nimi uczucie jest jedną z przyczyn ich szczęśliwego życia.

Są zakochani jak za dawnych lat

Aktorzy spotkali się jeszcze na studiach i od razu między nimi zaiskrzyło. Potem przeszli wiele trudnych chwil, które umocniły ich związek. Takim momentem był między innymi poważny wypadek, któremu uległ Pazura. Perspektywa nagłej śmierci zmieniła u aktora podejście do życia. Postanowił poprosić Dorotę o rękę, a ona powiedziała "tak".

Dorota Chotecka i Radosław Pazura przez lata starali się o dziecko. Aktorka w wywiadzie dla "Vivy!" przyznała, że po przekroczeniu czterdziestki nie było to takie proste. Dodała, że w tej niełatwej sytuacji nie korzystała z pomocy lekarskiej, lecz postanowiła zaakceptować to, co przyniesie jej życie. W 2007 roku Chotecka i Pazura powitali na świecie swoją córkę - Klarę.

Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE
Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNE© Licencjodawca

Chotecka i Pazura przygotowują się na zimę

Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Na Instagramie pochwalili się pięknym ogrodem i pokazali prace związane z przygotowaniem opału na zimę. Na nagraniu Dorota zanosi mężowi siekierę i zleca rąbanie drewna. Zadowolona obserwuje mężczyznę przy pracy. Na koniec całuje swojego partnera.

Uwagę fana zwrócił jeden szczegół. Spojrzał on na fryzurę Radosława Pazury. Bujne, siwe loki sprawiły, że porównał go do postaci z filmu. "Radek jest podobny do aktora z filmu 'Powrót do przyszłości', Christophera Allena Lloyda" - napisał internauta. Aktorka odpowiedziała jedynie emotikonką kciuka w górze. Wy też widzicie podobieństwo?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl