GwiazdyDorota Naruszewicz przeszła wiosenną metamorfozę. Jak dziś wygląda?

Dorota Naruszewicz przeszła wiosenną metamorfozę. Jak dziś wygląda?

Dorota Naruszewicz przeszła wiosenną metamorfozę. Jak dziś wygląda?
Źródło zdjęć: © East News
09.04.2019 08:44

48-letnia Dorota Naruszewicz nieczęsto pojawia się publicznie i pozuje na ściankach. Mimo to wszyscy pamiętają ją w roli Beaty z "Klanu". Jak dziś wygląda nieco zapomniana gwiazda? Nietrudno ją rozpoznać!

Dorota Naruszewicz pochwaliła się w mediach społecznościowych wiosenną metamorfozą – aktorka nieco skróciła i rozjaśniła włosy. Choć jej nowa fryzura nie różni się tak bardzo od poprzedniej, na podobne odświeżenie zdecydowało się już kilka innych gwiazd, nie tylko polskich.

Jakiś czas temu na niewielką zmianę zdecydowała się Julia Roberts. Gwiazda, podobnie jak Naruszewicz, skróciła i przefarbowała włosy na jasny blond. Czyżby w tym roku wiosna należało do blondynek?

W komentarzach posypały się komplementy. Zdaniem obserwatorów Naruszewicz wygląda pięknie niezależnie od wieku. Gdy jeden z internautów przyznał, że jej usta to już „nie te same co kiedyś”, sugerując, że je powiększyła, odpowiedziała żartobliwie: "No nie. Trochę starsze i już".

Dorota Naruszewicz wygląda pięknie. Choć w jednym z wywiadów przyznała, że nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej, zachowuje umiar. Wystarczy spojrzeć na jej starsze zdjęcia i porównać z najnowszymi. Wciąż wygląda jak Beata z "Klanu"!

Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta