Trwa ładowanie...
d3vhtjc

Dorota Rabczewska opublikowała szczery wpis. Od tej strony jej nie znaliśmy

"Mam 35 lat. Czuję się najlepiej w swoim życiu. Mentalnie i fizycznie. Jestem we wspaniałym momencie" - pisze na swoim koncie na Instagramie Doda. Wszystko wskazuje na to, że nie są to puste słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda ma 35 lat
Doda ma 35 lat (ONS.pl)
d3vhtjc

Doda udostępniła na swoim koncie na Instagramie post, w którym pisze o samoakceptacji. Zachęca w nim do mądrego odżywiania się, uprawiania sportów i regeneracji.

Doda zachęca do zdrowego trybu życia

"Nie faszerujcie się chemią, nie przeginajcie z używkami, nauczcie się śmiać z własnych błędów, ale wyciągajcie wnioski z porażek. Doceńcie chwile sami ze sobą w ciszy i spokoju. Skoro z domu wyrzucamy śmieci, to wyrzucajmy też z głowy i z ciała" - pisze Rabszewska.

d3vhtjc

Doda podkreśla, że obecnie znajduje się w najlepszym okresie swojego życia. Ma 35 lat i cieszy się ze swojej kondycji fizycznej oraz, co najważniejsze, psychicznej.

"Mentalnie i fizycznie jestem we wspaniałym momencie. Pełnym samoakceptacji, wolności, spokoju, dystansu i równowagi. Czuje swój organizm i moje potrzeby lepiej niż kiedykolwiek. Jeżeli bierzecie do serca moje słowa, to...polubcie siebie. Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi" - czytamy.

Doda zrezygnowała z makijażu

Okazuje się, że nie są to tylko puste słowa. Widać, że Rabczewska świetnie czuje się we własnej skórze. Wokalistka, która kilka lat temu pokazywała się w bardzo mocnym makijażu, ostatnio poinformowała na swoim koncie na Instagramie, że nie maluje się już na co dzień. Deklaracja Dody wpisuje się w niezwykle popularny ostatnio trend na ciałopozytywność Oby jej słowa dodały odwagi wszystkim niepewnym siebie dziewczynom!

d3vhtjc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d3vhtjc

Podziel się opinią

Share

d3vhtjc

d3vhtjc