Trwa ładowanie...

Dorota Szelągowska ostro o pracownikach TVP: "Uginają się tak, że niżej nie można"

Dorota Szelągowska zaczynała swoją telewizyjną karierę na korytarzach Telewizji Polskiej. Po latach nie ma wątpliwości, że to, co tam się dzieje, jest niedopuszczalne.

Share
Dorota Szelągowska o pracy w TVP
Dorota Szelągowska o pracy w TVPŹródło: ONS.pl
d21ne0c

Dorota Szelągowska promuje właśnie swój nowy program "Totalne remonty Szelągowskiej", który będzie emitowany na głównej antenie TVN. Prezenterka już od kilku lat jest gwiazdą tej stacji. Zaczynała jako asystentka Magdy Mołek, a dzisiaj jest jednym z największych nazwisk.

Mało kto jednak pamięta, że Dorota Szelągowska swoją medialną karierę zaczęła w 1998 r. w Telewizji Polskiej.

Kariera Doroty Szelągowskiej w TVP

- To była zupełnie inna Telewizja Polska, niż jest w tej chwili. Chociaż ona zawsze była polityczna i nie oszukujmy się. Miałam to szczęście, że trafiłam w 1998 roku do telewizji. Dokładnie w swoje 18. urodziny. Ówczesny dyrektor, Sławek Zieliński, władował w nas niesamowite pieniądze. Ponieważ myśmy byli grupą ludzi, którzy przeszli wszelkie możliwe szkolenia. Rok później w nasze ręce została oddana antena o godzinie 16.30 i myśmy byli wydawcami, reporterami, prowadzącymi. Banda gówniarzy - powiedziała Szelągowska w rozmowie z portalem JastrzabPost.

d21ne0c

Gwiazda TVN odniosła się również do obecnej sytuacji w TVP. Działania stacji wzbudzają mnóstwo kontrowersji.

- Jak patrzę w tej chwili na to, co dzieje się w Telewizji Polskiej, to chce mi się płakać. To są wspaniali ludzie, którzy przeszli bardzo wiele. Uginają się pod kolejną władzą, ale uginają się już w ten sposób, że mam wrażenie, że już niżej nie można. I to jest bardzo smutne.

Dorota Szelągowska o TVP

Dorota Szelągowska podkreśliła, że Telewizja Polska zawsze była polityczna i to należy mieć na uwadze.

d21ne0c

- Zawsze była elementem rozgrywki i podziałów jakiejś władzy. Za moich czasów to było pomiędzy SLD i PSL. Natomiast nigdy nie miałam, robiąc program codzienny, zakazu w kwestii doboru gości czy tematów, których nie mogę poruszać. Tego nie było za moich czasów. A poruszaliśmy w tym programie trudne tematy. Natomiast w tej chwili wiem, że to się skończyło.

Dzisiaj Dorota Szelągowska zajmuje się tematyką remontowo-budowlaną, a dzięki swoim programom może zrobić wiele dobrego dla innych. Metamorfozy wnętrz, które przeprowadza, często są naprawdę spektakularne i robią ogromne wrażenie.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d21ne0c

Podziel się opinią

Share
d21ne0c
d21ne0c