Trwa ładowanie...

Dorota Wróblewska komentuje stylizacje z Gali Bestsellerów Empiku. Kto wypadł najlepiej?

Producentka pokazów, która z modą związana jest od dłuższego czasu, postanowiła ocenić kreacje gwiazd występujących w tym roku podczas uroczystej gali Empiku. Jak okiem profesjonalistki wypadły głośne nazwiska polskiego show-biznesu?

Stylizacje gwiazd podczas Bestsellerów Empiku 2021 Stylizacje gwiazd podczas Bestsellerów Empiku 2021 Źródło: AKPA, fot: AKPA
d5rwzwc
d5rwzwc

Dorota Wróblewska o modzie wie całkiem sporo. Polska projektantka pokazów oraz promotorka mody od czasu do czasu decyduje się na spojrzenie fachowym okiem na stylizacje polskich gwiazd. Tuż za nami ważne kulturalne wydarzenie, podczas którego wiele znanych nazwisk show-biznesu zaprezentowało się w ciekawych odsłonach. Co do powiedzenia o tegorocznych stylizacyjnych wyborach gwiazd ma Wróblewska?

Dorota Wróblewska podsumowała kreacje z Gali Bestsellerów Empiku 2021

Sama promotorka mody przyznała, że od dłuższego czasu nie podejmowała się takiego zadania. Jednak o stylizacjach z gali zrobiło się na tyle głośno, iż postanowiła zobaczyć, jak w tym roku wypadły poszczególne osoby. W poście na Facebooku Wróblewska skomentowała kilka wybranych kreacji.

d5rwzwc

Pierwsza na ogień poszła Julia Wieniawa. Wróblewska pochwaliła artystkę za oryginalność i dobrane kolory. Stwierdziła jednak, że niestety stylizacja zaburzyła proporcje Wieniawy - gorset sprawdziłby się lepiej u wyższej osoby. Dobry odbiór wywołała propozycja Magdaleny Boczarskiej w stylu vintage. Różdżka została doceniona za nonszalancję i odważne zestawienie kolorów. Ogromne zainteresowanie Wróblewskiej zdobyła kreacja Mai Ostaszewskiej.

"Klasa. Genialna stylizacja, która wysmukla i podkreśla sylwetkę i pasuje do oryginalnej urody aktorki. Jak to mówiła Chanel - "Kobieta musi mieć klasę i osobisty urok". Dobry przykład" - czytamy na fanpage'u.

Awangarda, pomysłowość i podkreślanie osobowości

Dorota Wróblewska zauważyła, że wiele artystów świetnie dobrało stylizacje do swoich charakterów. Wśród tej grupy oczywiście przoduje szalona kreacja Michała Szpaka. "Ubiór artysty to część osobowości" - słusznie stwierdziła Wróblewska. Zauważona została również Karolina Korwin-Piotrowska.

d5rwzwc

"Jest charakter, zabawa, styl i osobowość. Świetnie dobrane oprawki, pasują do urody dziennikarki i grają pierwszy plan. Płaszcz zwraca uwagę i intryguje. Jest jakoś" - pisała o dziennikarce specjalistka od mody.

Wśród listy Wróblewskiej możemy jeszcze znaleźć Krzysztofa Zalewskiego, ocenionego jako przedstawiciela awangardy, który wyraźnie czuje się świetnie w swojej stylizacji.

Nie mogła się również nie pojawić wzmianka o tym, w czym pokazał się Patryk Vega z żoną. Wróblewska określiła "styl" scenarzysty jako nowobogacki.

"Jest bardzo konsekwentny. Na bogato! Postaw się, a zastaw się niech wszyscy zobaczą. Para bardzo do siebie pasuje, ale cielistych, połyskujących rajstop nie polecam, zwłaszcza do świateł fleszy. Oczywiście wskazówka dla żony" - skwitowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Moda multifunkcjonalna, czyli zestaw, w którym zawsze wyglądasz modnie. Zapraszamy na panel Domodi

d5rwzwc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5rwzwc