Trwa ładowanie...

Dorota Zawadzka skomentowała wyniki Eurowyborów 2019

Eurowybory 2019 cały czas wzbudzają emocje. Głos w sprawie wyników zabrała Dorota Zawadzka. Psycholożka skomentowała zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości i porażkę Konfederacji. Nie minęło kilka godzin, a zaczęła się srogo tłumaczyć. Jednak czy naprawdę musiała?
Share
Psycholożka Dorota Zawadzka skomentowała wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2019
Psycholożka Dorota Zawadzka skomentowała wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2019Źródło: East News
d4c7o4t

Eurowybory 2019. Dorota Zawadzka komentuje wyniki

"Poniedziałek babciowy. Poza tym jedna dobra wiadomość – chłopcy i dziewczęta z Konfederacji pod progiem. Wieś zdecydowała, i niskie wykształcenie. No cóż. Jesienią może być jeszcze gorzej. Niestety" – tymi słowami Dorota Zawadzka skomentowała wyniki wyborów do Europarlamentu.

Zobacz także: Wyniki Eurowyborów 2019: Szydło, Zalewska, Adamowicz. Nie ma Scheuring-Wielgus

d4c7o4t

Zaledwie kilka godzin po publikacji postu w mediach społecznościowych psycholożka zamieściła film, w którym tłumaczy się ze swoich słów. Przyznała, że pod jej wpisem pojawiło się kilkaset komentarzy. Wielu obserwatorów nie zrozumiało jej postu i zamieszczonych przy nim statystyk. Internauci zarzucili jej, że segreguje ludzi i uważa, że mieszkańcy miast są "lepsi" od mieszkańców wsi.

"Po pani przykładzie widać, że mieszkanie w mieście i wykształcenie nie gwarantuje ani kultury, ani wychowania!" – grzmiała jedna z komentujących. A wypowiedzi w podobnym tonie jest więcej.

W odpowiedzi Zawadzka przypomniała anegdotę o maturzystach i szczerze przyznała, że jest zdumiona, że tak wiele osób poczuło się urażonych lub pomyślało, że chciała kogokolwiek obrazić. Dodała, że przez jej wyborczy komentarz już kilkadziesiąt osób przestało obserwować jej profil. Nie zamierza jednak się tym przejmować.

d4c7o4t

– Każdy ma prawo mieć swoje poglądy, niech mi tylko wytłumaczy, dlaczego je ma. Dlaczego uważa, że teraz jest dobrze – skwitowała Superniania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Wyniki wyborów do Europarlamentu 2019. PiS idzie po kolejne samodzielne rządy? Kowal komentuje

d4c7o4t

Podziel się opinią

Share
d4c7o4t
d4c7o4t