GwiazdyDruga edycja "Zrób to z Lenovo" trwa - są już pierwsze zgłoszenia!

Druga edycja "Zrób to z Lenovo" trwa - są już pierwsze zgłoszenia!

Druga edycja "Zrób to z Lenovo" trwa - są już pierwsze zgłoszenia!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.08.2014 17:24, aktual.: 08.08.2014 17:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lenovo po raz kolejny poszukuje osób z ciekawymi marzeniami, które nie boją się wyrażać siebie i swojej osobowości. W drugiej edycji dziewiątka finalistów wyłoniona przez internautów, spośród wszystkich osób, które nadeślą zgłoszenia, zawalczy o nagrodę główną w postaci wysokiej nagrody pieniężnej

Do 15 września trwa etap zgłoszeń do drugiej edycji konkursu "Zrób to z Lenovo". Kilkunastu DO'ersów prezentuje już swoje pasje i zainteresowania w serwisie www.zrobtozlenovo.pl.

Lenovo po raz kolejny poszukuje osób z ciekawymi marzeniami, które nie boją się wyrażać siebie i swojej osobowości. W drugiej edycji dziewiątka finalistów wyłoniona przez internautów, spośród wszystkich osób, które nadeślą zgłoszenia, zawalczy o nagrodę główną w postaci wysokiej nagrody pieniężnej. Zgłoszenia przyjmowane są w serwisie www.zrobtozlenovo.pl.

Laureatką poprzedniej edycji konkursu została Jaga Słowińska, absolwentka ASP, młoda i zdolna graficzka, zajmująca się tworzeniem fenomenalnych ilustracji. Na przestrzeni trwania całego konkursu pokonała blisko 400 innych DO'ersów i otrzymała nagrodę w wysokości 30 000 złotych na realizację swoich zawodowych marzeń.

- Za wygrane pieniądze dostałam dużo czasu, spokoju do tworzenia, odkrywania, poznawania nowych treści, eksperymentowania w swoim medium. Wróciłam właśnie z biennale sztuki w Berlinie (oczywiście jako widz). W sztuce wiele rzeczy ma swój początek. Czuję się naładowana. Już we wrześniu pojawią się pierwsze efekty. – mówi Jaga.

Jaga właśnie zaczyna pracować nad audiobookiem. Historia została napisana już ponad rok temu, ale dopiero teraz, również dzięki wygranej w konkursie Zrób to z Lenovo, lauretka ma czas, żeby przedstawić ją w formie audiobooka. Jaga równolegle pracuję także nad wzorami na tapety, rysunkami i kolejną nową historią, czyli tym, co sprawiło, że przekonała do siebie jurorów i internautów w poprzedniej edycji i została DOersem.

W II edycji konkursu "Zrób to z Lenovo" pojawiło się do tej pory wiele ciekawych zgłoszeń. Obecnie w rankingu internautów prowadzi Krzysztof, 21-letni student ze Szczecina. Jego pasją jest muzyka, którą zajmuje się na co dzień jako kompozytor muzyczny, multiinstrumentalista i profesjonalny tekściarz.

Wśród faworytów głosujących znalazł się także 26-latek z Gliwic, Cyprian. Z wykształcenia elektronik, z zamiłowania jak mówi sam o sobie -modelarz, projektujący różne modele pojazdów latających.

W gronie pozostałych uczestników nie zabrakło grafika, żołnierza zawodowego, miłośniczki pieczenia babeczek, a nawet stolarza i liderki amatorskiej grupy teatralnej! Każdy z nich ma szansę przejść do finału. Wszystko pozostaje w rękach internautów, którzy to aż do 15 września mogą oddawać na uczestników swoje głosy.

Lenovo poszukuje DO'ersów w całej Polsce, na ulicach miast i w mniej uczęszczanych miejscach jak na przykład powojennych bunkrach na Mazurach. To właśnie tu ekipa Zrób to z Lenovo natrafiła na Maćka, który może powiedzieć o sobie DOers, a jego pasją są sporty ekstremalne. Na widzów filmu czeka konkurs z nagrodą od Lenovo: https://www.youtube.com/watch?v=wC5DHbCUjD8&list=PL6SnXdCs1iJ3RTNi0ipofD9HLgREwE9Bh

Wśród nas jest wielu ludzi podążających za marzeniami, nie bojących się uzewnętrzniać swojego "JA". Dlaczego nie podzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi? Nie słuchaj tego, co mówi świat. Odważ się i pokaż, że jesteś DOersem!

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także