Dziękuję – to słowo potrafi zdziałać cuda

Dziękuję – to słowo potrafi zdziałać cuda

Źródło zdjęć: © Adobe Stock
08.03.2023 10:43, aktualizacja: 18.04.2023 15:57

Wdzięczność to stan, który pomaga nam, kobietom uwierzyć w siebie i poczuć się lepiej we własnym ciele. Dlaczego więc tak rzadko siebie doceniamy? Oto jak otworzyć się na nowe i zaakceptować to, co spotyka nas w różnych sytuacjach.

Słowo "dziękuję" otwiera wiele drzwi, także do naszych umysłów. Bardzo często używamy go w różnych momentach życia – w pracy, w domu, wobec naszych dzieci. A kiedy ostatni raz dziękowałyśmy sobie za cokolwiek? W ciągu dnia pełnimy przecież tak wiele ról – dbamy o rodzinę, awansujemy, stawiamy na rozwój. Przede wszystkim jednak jesteśmy kobietami, które powinny doceniać siebie. A gdy nie mamy na coś wpływu, warto słuchać swojego ciała.

Jeżeli zaczniemy koncentrować się na tym, co przykre, powiedzmy: dziękuję, że daję radę oraz że pozwalam sobie odpocząć. Dziękuję, że dbam o higienę swojego ciała, które często znajduje się w stresujących sytuacjach. Jedną z nich może być problem nietrzymania moczu, który spotyka wiele kobiet w ciąży, po porodzie, w okresie menopauzy czy w innych przypadkach, gdy mięśnie Kegla są osłabione.

Zamiast odczuwać stres i dyskomfort związany z tym problemem, wykorzystajmy to, co daje nam pełną wygodę, czyli wkładki bella control Discreet – sprawdzają się nawet pod obcisłym ubraniem i gwarantują bezpieczeństwo w każdej sytuacji. To niezawodne rozwiązanie na co dzień, które odpowiada na potrzeby kobiet w każdym wieku. Dzięki nim znów można cieszyć się pełnią życia!

Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Obejrzyj wideo.

Źródło artykułu:Materiał Partnera