Dzielą ich 24 lata. Nie od razu widziała w nim odpowiedniego kandydata

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie
Patrycja i Andrzej Sołtysikowie
Źródło zdjęć: © Instagram | Patrycja Sołtysik

23.05.2024 09:14, aktual.: 23.05.2024 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie wkrótce powitają na świecie kolejne dziecko. Choć zakochanych dzieli spora różnica wieku, są ze sobą szczęśliwi od lat. Patrycja wyznała jednak, że początkowo wzbraniała się przed uczuciem do przyszłego męża.

Patrycja oraz Andrzej Sołtysikowie są małżeństwem od 2015 roku. Szczęśliwi partnerzy niedawno poinformowali instagramowych obserwatorów, że spodziewają się kolejnego dziecka.

Żona znanego dziennikarza zgodziła się na wywiad z jednym z internetowych portali. W trakcie rozmowy przyznała, że na początku wcale nie patrzyła na Sołtysika, jak na kogoś, z kim mogłaby budować wspólną przyszłość. - Wydawało mi się, że na pewno to nie jest ten kandydat - dodała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Widocznie to jest ta prawdziwa miłość"

Żona dziennikarza otwarcie powiedziała, że początki relacji z przyszłym mężem nie były najprostsze. Duża różnica wieku nie sprawiała, że myślała o Andrzeju Sołtysiku, jako mężczyźnie dla niej odpowiednim. Kolejną przeszkodą była jego rozpoznawalność.

- Nie wyobrażałam sobie związku z mężczyzną w wieku mojego taty. Jakby tutaj, to nie była sytuacja, w której widziałam same plusy. Wręcz przeciwnie, a rozpoznawalność Andrzeja też była dla mnie przeszkodą, bo to budziło takie zainteresowanie i tak dalej. Po drugie, ja pierwszą żoną Andrzeja nie jestem, więc też ta jego droga niekoniecznie była czymś imponującym - wyjawiła w rozmowie ze Światem Gwiazd Sołtysik.

Uczucie okazało się jednak silniejsze i przyszli małżonkowie postanowili dać sobie szansę.

- Jemu też wydawało się, że w taki poważny związek już nie wejdzie, a ja z kolei, tak jak mówię, też się wzbraniałam. Wydawało mi się, że na pewno to nie jest ten kandydat, a złożyło się inaczej i widocznie to jest ta prawdziwa miłość - wspomniała rozmówczyni Świata Gwiazd.

"On zaczął swoje życie na nowo"

Monika Maszkiewicz, dziennikarka wspomnianego portalu, wysłuchała, jak jej gościni przypomina sobie początki znajomości z przyszłym mężem. Jak dowiadujemy się z wywiadu, Andrzej Sołtysik znajdował się wówczas w dość trudnym życiowym momencie. Dziennikarz wychodził wówczas z alkoholowych problemów.

- Okazuje się, że wtedy i on zaczął swoje życie na nowo, właśnie też w tej trzeźwości (...). Gdzieś tu dotarliśmy i tak, jak też wiele razy już mówiłam, decyzja o dziecku była jak najbardziej świadomą i wiążącą decyzją w moim, naszym życiu (...). Później ta decyzja o ślubie była już takim wynikiem tej sytuacji, ale ja też nie miałam takiego parcia, że muszę wziąć ślub, więc tu myślę, że się właśnie dobraliśmy - kontynuowała Patrycja Sołtysik.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także